1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Orhan Gencebay, Tuzla´da İftara Katıldı

Orhan Gencebay, Tuzla´da İftara Katıldı

Orhan Gencebay, Tuzla´da İftara Katıldı
      Ünlü sanatçı Orhan Gencebay, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın daveti üzerine ilçedeki sokak iftarına katıldı. Gencebay, Tuzlalı 3 bin vatandaşla birlikte iftar yaptı.
 
      Tuzla Belediyesi'nin bu yılki sokak iftarı Yayla Mahallesi Cengiz Topel Caddesi'nde gerçekleştirildi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftara ünlü sanatçı Orhan Gencebay da katıldı. Yaklaşık 3 bin kişiyle sokak iftarında buluşan Orhan Gencebay, Tuzla'yı çok sevdiğini, kendisini Tuzlalı gibi gördüğünü söyledi. Vatandaşları "Berhudar olun." sözleriyle selamlayan Gencebay, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Gencebay, "Mübarek Ramazan günü, bu kadar güzel bir toplulukla aynı lokmayı paylaşmanın mutluluğunu tattım." dedi.
 
      Orhan Gencebay'ın gönül insanı olarak tanındığını belirten Şadi Yazıcı, "Gönlündeki güzelliği, tevazusu ve paylaşmayı bilen yapısıyla Orhan Gencebay ağabeyimizi iftar soframızda ağırladık. Orhan Gencebay, genci yaşlısı, zengini fakiri, Tuzla'dan her kesimden insanla birlikte iftar açarak gönül insanı olduğunu bir kez daha gösterdi." diye konuştu.

HABERE YORUM KAT