1. HABERLER

  2. TUZLA

  3. Örnek Oyun Parkları

Örnek Oyun Parkları

Örnek Oyun Parkları

        Tuzla Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, çocukların parklarda güzel vakit geçirmelerini sağlamak ve çocukların oyun oynarken zarar görmemeleri amacıyla  ilçedeki  çocuk oyun parklarını  yumuşak kauçuk ile döşemesini yaparak sağlıklı vakit geçirmeleri sağlanıyor.


           Çocukların ve ailelerin iyi vakit geçirmelerini sağlamak için Tuzla Belediyesi tarafından yaptırılan  toplam 101 adet çocuk parkları, oyun grupları ve yeşil alanlarıyla göz dolduruyor. İlçedeki parkları yeşil alan durumuna getiren belediye ekipleri, bankları yenileyerek parklarda dinlenme yerleri sağlıyor.


           Ağaçlandırma ve çiçeklendirme çalışmaları devam ederken, parklarda aydınlatma ve onarım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.   Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, ilçedeki vatandaşların parklarda keyifli zaman geçirmeleri ve dinlenmeleri amacıyla sürekli denetim altında tuttuklarını ifade etti. Parklardaki çocuk oyun gruplarını revize ederek daha eğlenceli hale getirdiklerini belirten Yazıcı  parklara serdiğimiz yumuşak kauçuk ile, aileler çocuklarını parklarda gönül rahatlığı içerisinde oynatabilecekler dedi. Başkan Yazıcı, İstanbul’da birçok belediyenin Tuzla’ya gelerek oyun parklarını incelediklerini sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT