1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Osmanlı Ocaklarında atama yapıldı

Osmanlı Ocaklarında atama yapıldı

Osmanlı Ocaklarında başta Erzurum olmak üzere Erzincan, Artvin, Bayburt, Gümüşhane illerinden sorumlu 1'inci Doğu Anadolu Bölge Başkanlığına Harun Dumlu...

Osmanlı Ocaklarında atama yapıldı

Osmanlı Ocaklarında başta Erzurum olmak üzere Erzincan, Artvin, Bayburt, Gümüşhane illerinden sorumlu 1'inci Doğu Anadolu Bölge Başkanlığına Harun Dumlu atandı.

Osmanlı Ocakları Genel Başkanı Kadir Canpolat, tarafından 1'inci Doğu Anadolu bölgesi olarak belirlenen Gümüşhane, Bayburt, Giresun, Erzincan, Erzurum, Artvin ve Ağrı'ya sorumlu olarak Harun Dumlu'nun atandığı açıklandı.

Atamayı gerçekleştiren Canpolat, "Bizler ülkemiz için hizmetlerimizi sürdürmek isterken ülkemizin kalkınmasına destek olmamızı hazmedemeyen ve hizmetlerimize engel olmaya çalışmak isteyen kişi yada kişiler olsa da bu yolumuzdan dönmeyeceğiz vatanımız uğruna ve vatanımızı temsil eden makam Cumhurbaşkanlığına sahip çıkacağız. Bu davada bizlere destek veren vatan sever kardeşlerimiz de bizlerle bu yolda yürümek için yanımızda olmuş ve milletimize hizmet için yanımızda yer alan kardeşimiz Harun Dumlu'ya 1'inci bölge başkanlığında milletimiz ve davamızdaki mücadele için atadık" dedi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT