1. HABERLER
  2. İÇ HABERLER
  3. Otel odasında zulüm! 2 gün boyunca işkence yaptı

Otel odasında zulüm! 2 gün boyunca işkence yaptı

Rus Otteva Elvira'ya, sosyal medyadan tanıştığı sevgilisi dehşeti yaşattı. Genç kadına bir otel odasında 2 gün boyunca işkenceye maruz kalırken yaşadığı anları anlattı.

Otel odasında zulüm! 2 gün boyunca işkence yaptı

Rusya’da yaşayan 47 yaşındaki Otteva Elvira, bir yıl önce sosyal medyadan fotoğraflarını beğenen 40 yaşındaki Alp Mutlu ile arkadaş oldu. Otomotiv sektöründe çalışan Alp Mutlu kadını İstanbul’a davet etti. İki sevgilinin buluşmaları, Rusya-Türkiye arasındaki geliş gidişler birkaç kez devam etti. Otteva Elvira 13 Mart’ta sevgilisini görmek için bir kez daha İstanbul’a geldi. İkili Ataşehir’deki bir otele yerleşti. İddialara göre Elvira'nın eski kocasını ve 25 yaşındaki oğlunu kıskanan Alp Mutlu, iki gün boyunca kadına işkence etti.

Otel odasında zulüm! 2 gün boyunca işkence yaptı.

YÜZÜ TANINMAYACAK HALE GELDİ

İşkence sonrasında yüzü tanınmayacak hale gelen  kadın,  Alp Mutlu markete gitmek için odadan çıkınca resepsiyondaki görevlilerden yardım istedi. Polis tarafından gözaltına alınan Alp Mutlu, sevk edildiği adliyede ‘eziyet’ suçlamasıyla tutuklandı.

Öte yandan hastaneye kaldırılan Elvira, dehşet anlarını şu sözlerle anlattı: “Oteldeki ilk günümüz çok güzeldi. Bana ‘Neden bizim çocuğumuz yok’ diyordu. ‘Eski kocan senden neden büyük?’, ‘Neden ondan çocuk doğurdun’ diye her zaman sorardı. Beni kıskandığını sanıyordum. 14 Mart’ta çok fazla içki içti ve beni dövmeye başladı. Döverken ‘Neden o çocuğu doğurdun’, ‘Öldüreceğim seni.’ diye bağırıyordu."

Otel odasında zulüm! 2 gün boyunca işkence yaptı.

5 SAAT TOKATLADI

İlk gün beni 5 saat boyunca dayak yediğini belirten kadın, "Yüzümden akan kanlar eline bulaşınca yalıyor, ‘Tadı ne güzel’ diyordu. Hiçbir şey yapamadım. Ertesi gün de 6 saat boyunca dövmeye devam etti. 15 Mart’ta markete gitmek için odadan çıktı. Bana ‘Kanları temizle, hemen geliyorum’ dedi. Resepsiyona gidip yardım istedim. Dövmeye devam ederken polisler gelip kurtardılar.” ifadelerine yer verdi.

Elvira’nın avukatı Abdullah Onur Eyüboğlu, işkence hatta eziyete varan boyutta bir saldırı olduğunu vurguladı. Av.Eyüboğlu, "Müvekkilim beyin kanaması riskiyle hastanede yatıyor. Türkiye’de kimsesi yok. Hastanede tek başına ve büyük korku içinde. ‘Acaba hastaneye de gelir mi’ diye sürekli bana soruyor. Bir an önce ülkesine dönmesi için taburcu olmasını bekliyoruz.”

Otel odasında zulüm! 2 gün boyunca işkence yaptı.

Alp Mutlu ise Aile İçi Şiddet Soruşturma Bürosu’nda verdiği ifadede, “Beni aramızdaki ilişkiyi eşime söylemekle tehdit ediyordu. Çok pişmanım” dedi.

 

KAYNAK: HÜRRİYET

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT