1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Özel güvenlik personeline eğitim

Özel güvenlik personeline eğitim

Mersin Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatları doğrultusunda, ülke genelinde görev yapan özel...

Özel güvenlik personeline eğitim

Mersin'de özel güvenlik personeline yönelik eğitim semineri düzenlendi.

Mersin Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatları doğrultusunda, ülke genelinde görev yapan özel güvenlik personelinin bilgi, beceri, tecrübe ve sunulan güvenlik hizmeti kalitesinin arttırılması amacıyla eğitim seminerleri düzenlendiği bildirildi.

Bu kapsamda Mersin'de görev yapan özel güvenlik görevlilerine yönelik iki grup halinde eğitim seminerlerine başlandığı belirtildi.

Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Konferans Salonundaki eğitim çalışmasında, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığında görevli polis başmüfettişleri ile Afet ve Acil Durum Yönetim Müdürlüğü yetkilileri tarafından temel hak ve hürriyetlerin korunması, mevzuat bilgilerinin ve iletişim becerilerinin arttırılması, aidiyet duygularının geliştirilmesi ile özel güvenlik hizmetlerinin iyileştirilmesi amacıyla "etkili iletişim', "genel kollukla ilişkiler', "güvenlik tedbirleri" ve "özel güvenlik hukuku ve kişi hakları" konularında bilgiler veriliyor.

Özel güvenlik personeline eğitim

Özel güvenlik personeline eğitim

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT