1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Özel Kale Okulları 7. Türkiye Geneli Online Deneme Sınavı'na hazırlanıyor!

Özel Kale Okulları 7. Türkiye Geneli Online Deneme Sınavı'na hazırlanıyor!

Online Sınav Modeliyle Türkiye genelinde yaptığı sınavlarla adından sıkça söz ettiren Özel Kale Okulları bu hafta yapacağı 7. deneme sınavı için gün sayıyor. Uzaktan eğitimle adından söz ettiren Özel Kale Okulları, yapılacak bu sınavla binlerce öğrencinin kendi başarısı görmesine olanak sağlayacak.

Özel Kale Okulları 7. Türkiye Geneli Online Deneme Sınavı'na hazırlanıyor!

Uzaktan eğitim sürecinde verdiği dersler ve hem velilerin hem de öğrencilerin katıldığı yarışma ve sınavlarla büyük ses getiren Özel Kale Okulları, bu hafta cuma günü düzenleyeceği 7. deneme sınavı ile Türkiye'de büyük yankı uyandıracak.

Online Sınava yeni bir boyut kazandıran Kale Okulları önce AKBİM. OBS üzerinden yoğun katılım üzerine de güçlenmiş bir altyapıyla binlerce öğrenciye Online Deneme sınavı yaptı. Bu hafta  22.05.2020 tarihinde saat 10.00-24.00 arası 7. deneme sınavını gerçekleştirecek olan okul, yine binlerce öğrencinin başarı sıralamasını görecek. Ramazan ayı nedeniyle sınav saati uzun tutuldu. Öğrenciler 10.00-24.00 arası istedikleri saatte sınava girebilecekler.

Özel Kale Okulları 7. Türkiye Geneli Online Deneme Sınavı'na hazırlanıyor!Özel Kale Okulları 7. Türkiye Geneli Online Deneme Sınavı'na hazırlanıyor!

Okan Gül
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT
1 Yorum