1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Özel Nasibe Eryetiş "Hemşireler Gününü" Kutladı

Özel Nasibe Eryetiş "Hemşireler Gününü" Kutladı

Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü günün anlam ve önemini yakışır bir biçimde kutladı.

Özel Nasibe Eryetiş  "Hemşireler Gününü" Kutladı

Özel Nasibe Eryetiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü günün anlam ve önemini yakışır bir biçimde kutladı.

Bağlantı Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezinde gerçekleşen tören, Pendik İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Coşkun OTLUOĞLU ve Marmara Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Eğitim Hemşiresi Elif YOKARIBAŞ’ın katılımıyla gerçekleşti.

Birbirinden renkli gösterilerin sergilendiği tören, Okul Müdürü Celal GEMALMAZ ve Pendik İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Coşkun OTLUOĞLU’nun açılış konuşmasıyla başladı. Bu mesleğin içinden gelen Meslek Dersleri Koordinatörü Yasemin BAHAR’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti. Eryetiş&Balkanlar Eğitim Kurumlarının “toplumsal duyarlılığın” bir göstergesi olarak öğrencilerine verdiği “İşaret Dili Eğitim” programını başarıyla tamamlayan öğrencilere sertifikaları takdim edildi.

Etkinlik, öğrencilerin işaret dili ile söyledikleri “Hoş geldin” şarkısıyla sürdü. Öğrencilerin bir dönem boyunca hazırladıkları “Cerrah” adlı oyunla devam etti. Ardından konuklarını tarihi bir yolculuğa çıkararak “Geçmişten Günümüze Hemşire Kıyafetleri “ ni tanıttılar. Öğrencilerin bu değerli mesleğe neden gönül verdiklerini anlatan video gösterimi, salonda duygu dolu anlar yaşattı. Tören, hazırlanan müzik dinletisiyle sona erdi.

dsc_2813.jpgdsc_2790.jpgdsc_2803.jpgdsc_2772.jpgdsc_2805.jpgimg_0329.jpgimg_0334.jpgimg_0340.jpgimg_0345.jpgimg_0346.jpgimg_0348-001.jpgimg_0354.jpg

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT