1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Özgüven: “Ereğli’ye hizmet etmek isteyenin her zaman yanındayız”

Özgüven: “Ereğli’ye hizmet etmek isteyenin her zaman yanındayız”

Konya'nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Organize Sanayi Bölgesini (OSB) ziyaret ederek ilçeye hizmet edenlerin her zaman yanında olduklarını...

Özgüven: “Ereğli’ye hizmet etmek isteyenin her zaman yanındayız”

Konya'nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Organize Sanayi Bölgesini (OSB) ziyaret ederek ilçeye hizmet edenlerin her zaman yanında olduklarını söyledi.

Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven, OSB'de faaliyet gösteren Türkiye İhracatçılar Merkezi (TİM) tarafından toplamda 66 bin firma arasından yaptığı ihracatla ilk bine giren MESA Mobilyayı ziyaret etti. Yatırım yapmak isteyenleri ilçeye davet eden Başkan Özgüven, "MESA Mobilya'nın bu başarısından dolayı gurur duyduk. Bir Ereğli sevdalısı olarak Ereğli'de hizmet veren firmalarımızın başarısı bizleri çok mutlu ediyor ve geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. MESA Mobilya gibi küçük ya da büyük çaplı iş yapan firmalarımızı takip ediyoruz ve elimizden geldiğince desteklemeye çalışıyoruz. Her alanda başarı elde edebilecek potansiyel ilçemizde mevcut. Şehrimize yatırım yapmak isteyen firmalarımızı Ereğlimize davet ediyoruz. Biz de Ereğli Belediyesi olarak yatırımcılara destek olmayı kendimize görev telakki ediyoruz. Çünkü yapılan her yatırım kentimizin kalibresini artıracak ve istihdam olanağı sağlayacaktır. Ereğli'ye hizmet bizim düsturumuzdur, hizmet etmek isteyenin de her zaman yanındayız" dedi.


Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT