1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Özyavuz gençlerle referandumu konuştu

Özyavuz gençlerle referandumu konuştu

Şanlıurfa'nın Harran İlçe Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, 16 Nisanda sandıktan çıkacak güçlü "Evet'le Türkiye'nin geleceğe daha emin adımlarla...

Özyavuz gençlerle referandumu konuştu

Şanlıurfa'nın Harran İlçe Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, 16 Nisanda sandıktan çıkacak güçlü "Evet'le Türkiye'nin geleceğe daha emin adımlarla ilerleyeceğini söyledi.

Başkan Özyavuz, AK Parti Harran İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz'un da katıldığı toplantıda, teşkilat mensupları ve gençlerle bir araya geldi. Özyavuz, gençlerle anayasa değişikliği paketi ve cumhurbaşkanlığı hükumet sisteminin oylanacağı 16 Nisandaki referanduma yönelik çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

"Halkımıza hizmet, kararımız evet" adı altında düzenlenen toplantıda konuşan Özyavuz, teşkilat üyeleri ve gençlerle sık sık bir araya geldiklerini belirterek, "aynı zamanda, hayattaki tecrübeleriyle yolumuzu her zaman aydınlatan büyüklerimizi de ziyaret ederek onlarla olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah onların tecrübeleri ve dualarıyla 16 Nisanda halkımızın özlemiş olduğu sistem değişikliği gerçekleşecek ve ülkemiz emin adımlarla geleceğe ilerleyecektir" dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz ise, referandumun önemine vurgu yaparak, "Referanduma kısa bir süre kaldı. Performansımızı artırıp, halkımızı en iyi şekilde bilinçlendirmeliyiz. 16 Nisanda, ülkemizin huzur ve refahına katkı sağlayacak yeni bir zafere imza atmalıyız" diye konuştu.

Özyavuz gençlerle referandumu konuştu

Özyavuz gençlerle referandumu konuştu

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT