1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Paket ekmeğin içinden mide bulandırıcı görüntüler pes dedirtti!

Paket ekmeğin içinden mide bulandırıcı görüntüler pes dedirtti!

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde Nihat Kantarcı Caddesinde bulunan bir marketten alınan ekmekten çıkanlar vatandaşı hayrete düşürdü. Market çalışanları sorumluluğu üstüne almazken vatandaşlar da yetkilerden bu konu hakkında daha duyarlı olmasını istedi.

Paket ekmeğin içinden mide bulandırıcı görüntüler pes dedirtti!

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde bir marketten satıl alınan paket ekmeğin içinden pislik çıktı. Vatandaşlar durum karşısında büyük tepki gösterirken fırın, lokanta ve pastanelerin daha fazla denetim altına alınması için yetkililere uyarıda bulundu.

İlçenin Nihat Kantarcı Caddesinde meydana gelen olayda vatandaşlar, markete giderek duruma tepki gösteren vatandaş şikayetçi oldu. Market çalışanları ise ekmeklerin çeşitli fırınlardan geldiğini söyleyerek sorumluluğu kabul etmedi.

Paket ekmeğin içinden mide bulandırıcı görüntüler pes dedirtti!

Yetkililerin bu konuda daha duyarlı olması gerektiğini söyleyen vatandaşlar, bu tür sorunların ilçede çok yaşandığını söyleyerek fırın, lokanta ve pastanelerin daha fazla denetim altına alınmasını istedi.

Paket ekmeğin içinden mide bulandırıcı görüntüler pes dedirtti!Paket ekmeğin içinden mide bulandırıcı görüntüler pes dedirtti!

Okan Gül
Video Editörü

HABERE YORUM KAT