1. HABERLER
  2. İÇ HABERLER
  3. Pendik AK Parti İlçe Teşkilatı Kenan Sofuoğlu’nu Hastanede Yalnız Bırakmadı

Pendik AK Parti İlçe Teşkilatı Kenan Sofuoğlu’nu Hastanede Yalnız Bırakmadı

Dünya Supersport Şampiyonası’nda yarışan milli motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu’nun geçirdiği kazanın ardından uçakla getirildiği Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde AK Parti Pendik İlçe teşkilatı Sofuoğlu’nu hastanede yalnız bırakmadı.

Pendik AK Parti İlçe Teşkilatı Kenan Sofuoğlu’nu Hastanede Yalnız Bırakmadı

Dünya Supersport Şampiyonası’nda yarışan milli motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu’nun Fransa’da geçirdiği kazanın ardından uçakla getirildiği Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde AK Parti Pendik İlçe teşkilatı Sofuoğlu’nu hastanede yalnız bırakmayarak ziyaret etti.
Dünya Supersport Şampiyonası'nda yarışan Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun sıralama turlarında yaptığı kaza sonrası bel ve kalçasında kırık tespit edildi. Kenan Sofuoğlu, Fransa'nın başkenti Paris yakınlarındaki 4 bin 411 metrelik Nevers Magny-Cours Pisti'nde yarın koşulacak yarış öncesi antrenman turunda başka bir pilotun piste yağ dökmesi sonucu kaza atlatmıştı. Bu kazadan yara almadan kurtulan milli motosikletçi, sıralama turlarında ise bir kaza daha geçirdi. Kötü hava şartları nedeniyle gerçekleşen kaza sonrası acilen hastaneye kaldırılan Kenan Sofuoğlu'nun bel ve kalçasında üç kırık tespit edildi.
Ambulans uçakla Fransa'dan Türkiye'ye getirilen Kenan Sofuoğlu Pendik’te Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedaviye alındı. Cumartesi akşam saatinde gerçekleşen kazanın ardından Pazar günü Pendik’e getirilen Sofuoğlu’nu Pendik kaymakamı İlhan Ünsal’ın ardından Pendik AK Parti ilçe teşkilatı da hastanede ziyaret etti.  Ziyarete; Pendik AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil, İlçe Başkan Yardımcısı Müslim Şahin, İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Çimen ve Pendik AK Parti İlçe Yönetim Sağlık Kurulu Komisyonu Başkanı Ramazan İstif katılım gösterdi.  Prof. Dr. İsmail Cinel’den bizzat Kenan Sofuoğlu’nun sağlık durumunu öğrenen AK Parti İlçe teşkilatı Sofuoğlu’na geçmiş olsun dileklerini sunarak ziyareti sona erdirdi.

OLAY NASIL OLDU?
Dünya Supersport Şampiyonası'nda yarışan Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun sıralama turlarında yaptığı kaza sonrası bel ve kalçasında kırık tespit edildi.Kenan Sofuoğlu, Fransa'nın başkenti Paris yakınlarındaki 4 bin 411 metrelik Nevers Magny-Cours Pisti'nde yarın koşulacak yarış öncesi antrenman turunda başka bir pilotun piste yağ dökmesi sonucu kaza atlatmıştı. Bu kazadan yara almadan kurtulan milli motosikletçi, sıralama turlarında ise bir kaza daha geçirdi. Kötü hava şartları nedeniyle gerçekleşen kaza sonrası acilen hastaneye kaldırılan Kenan Sofuoğlu'nun bel ve kalçasında üç kırık tespit edildi.

Haber: Selma AKYOL

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT