1. HABERLER

  2. PENDİK

  3. Pendik AK Parti İlçe Teşkilatı’nda Yeni Yönetim Değişikliği
Pendik AK Parti İlçe Teşkilatı’nda Yeni Yönetim Değişikliği

Pendik AK Parti İlçe Teşkilatı’nda Yeni Yönetim Değişikliği

     30 Mart 2014 Yerel Seçimler  nedeniyle Pendik AK Parti İlçe Teşkilatı’nda  Belediye Başkan aday adayı olmak için yönetim kurulunda istifalar olmuştu.

     Yönetim Kurulundan istifa edenlerden boşalan  kadrolara  yeni atamalar yapılarak yeni yönetim kurulu oluşturuldu.

Pendik  AK Parti İlçe Teşkilatı’nda Yeni Yönetim Kurulu

 "AK PARTİ PENDİK İLÇE BAŞKANLIĞI

12/11/2013"                                                      

S.NO       ADI SOYADI                                          BİRİMİ                

1             TURGAY KILIÇ                                   İLÇE BAŞKANI     

2             SERKAN KAYA                               SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER                      

3             SALİH  VARLIBAŞ                               TEŞKİLATLANMA              

4             TUBA BAYRAKTAR                               SEÇİM İŞLERİ

5             ALTUĞ MİCAN                                     TANITIM MEDYA        

6             KADİR BAYRAM                                     DIŞ İLİŞKİLER

7             RITVAN ÜÇÜNCÜ                                   SOSYAL İŞLER              

8             MUSTAFA ÇİMEN                              YEREL YÖNETİMLER       

9             HÜSEYİN ÖZMEN                                EKONOMİK İŞLER          

10           İBRAHİM KOÇ                                      HALKLA İLİŞKİLER      

11           ABDULLAH TARAKÇI                            MALİ İDARİ İŞLER       

12           NİHAT ÖZER                                                AR-GE                       

13           HİLAL GÜNGÖR                                          SEKRETER                 

14           ABDULLATİF YALÇINKAY                 SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER YRD.                    

15           CEVDET KEKLİK                                TEŞKİLATLANMA YRD.                  

16           FURKAN KARADAĞ                        TEŞKİLATLANMA YRD.   

17           SADIK ÇAKIR                                    TEŞKİLATLANMA YRD.                 

18           YAŞAR BOZLAK                                SEÇİM İŞLERİ YRD.        

19           MUSTAFA UĞUR                                SEÇİM İŞLERİ YRD.        

20           NİHAT GÖKDEMİR                            TANITIM MEDYA YRD.    

21           CELAL BAYRAK                                EKONOMİK İŞLER YRD.                 

22           NİZAMETTİN KIZIL                                DIŞ İLİŞKİLER YRD.           

23           ÖZCAN ÖFEKLER                                  SOSYAL İŞLER YRD.           

24           ELYASE DEMİR                                   SOSYAL İŞLER YRD.            

25           BURHANETTİN YAMAN                         HALKLA İLİŞKİLER YRD.  

26           VEHBİ KOÇ                                       YEREL YÖNETİMLER YRD.    

27           ADEM BOZDOĞAN                                   AR-GE YRD.   

28           ESRA ATAY                                            SEKRETER YRD.              

29           AYDIN TIKIZ                          

30           MURAT KOÇ                                         MALİ İDARİ İŞLER YRD.

31           MARUF ÖRS                                       YAŞLILAR KOMİSYONU BŞK.                         

32           ERKAN GÜL                                            GENÇLİK KOLLARI BŞK.

33           HAYRİYE ŞİRİN ÜNSEL                            KADIN KOLLARI BŞK.    

AK Parti Pendik İlçe Teşkilatı Eski Yönetim Kurulu Listesi

"AK PARTİ PENDİK İLÇE BAŞKANLIĞI

YÖNETİM KURULU LİSTESİ 

11.06.2013"                                                                       

S.NO       ADI SOYADI                                              BİRİMİ                                             

1             TURGAY KILIÇ                                      İLÇE BAŞKANI                   

2             SERKAN KAYA                                SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER       

3             BÜLENT AŞKIN                                     TEŞKİLATLANMA                 

4             TUBA BAYRAKTAR                                SEÇİM İŞLERİ     

5             TARIK ZİYANSIZ                                    TANITIM MEDYA                               

6             VEHBİ KOÇ                                            DIŞ İLİŞKİLER                    

7             MEHMET FATİH BAKIR                         SOSYAL İŞLER                                 

8             ERHAN KARATAŞ                             YEREL YÖNETİMLER          

9             SİNAN ÖZER                                       EKONOMİK İŞLER         

10           SALİH  VARLIBAŞ                                HALKLA İLİŞKİLER                         

11           BEKİR YÖNDEMİR                               MALİ İDARİ İŞLER        

12           ÖMER FARUK KOÇ                                    AR-GE                  

13           HİLAL GÜNGÖR                                       SEKRETER                

14           FERİHA GÜLİZAR KURT                        SEKRETER YRD.                                   

15           ZÜHAL DÜNDAR                            SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER YRD.                  

16           İRFAN SAVAŞ                                SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER YRD.                                 

17           CEVDET KEKLİK                                   TEŞKİLATLANMA YRD.                       

18           ALTUĞ MİCAN                                       TEŞKİLATLANMA YRD.                       

19           ABDULLAH TARAKÇI                              EŞKİLATLANMA YRD.                                  

20           NİHAT GÖKDEMİR                                    SEÇİM İŞLERİ YRD.                       

21           YAŞAR BOZLAK                                       SEÇİM İŞLERİ YRD.                       

22           RAMAZAN TUNÇ                                     TANITIM MEDYA YRD.                                   

23           ESRA ATAY                                             TANITIM MEDYA YRD.                 

24           FURKAN KARADAĞ                                 EKONOMİK İŞLER YRD.             

25           SADIK ÇAKIR                                              DIŞ İLİŞKİLER YRD.                   

26           MURAT İSTER                                              SOSYAL İŞLER YRD.                 

27           ABDULLATİF YALÇINKAYA                          SOSYAL İŞLER YRD.             

28           MUSTAFA ÇİMEN                                       YEREL YÖNETİMLER YRD.                                      

29           İBRAHİM KOÇ                                               HALKLA İLİŞKİLER YRD.                       

30           ENGİN TEBER                                               YEREL YÖNETİMLER YRD.                      

31           RITVAN ÜÇÜNCÜ                                            MALİ İDARİ İŞLER YRD.                                       

32           HASAN AYAN                                                         AR-GE YRD.   

33           NİHAT ÖZER                                                            AR-GE YRD.                 

34           MARUF ÖRS                                                    YAŞLILAR KOMİSYONU  BŞK.                              

35           ERKAN GÜL                                                       GENÇLİK KOLLARI   BŞK.                    

36           HAYRİYE ŞİRİN ÜNSEL                                           KADIN KOLLARI BŞK

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.