1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik Ak Partiden Meclis Üyelerine ve Teşkilatına Kahvaltı

Pendik Ak Partiden Meclis Üyelerine ve Teşkilatına Kahvaltı

Pendik Ak Partiden Meclis Üyelerine ve Teşkilatına Kahvaltı

Ak Parti Pendik ilçe teşkilatı, Seçimlere Çok az bir süre kala Gülistan Sofrasında, meclis üyeleri ve çok sayıda teşkilat mensupları ile kahvaltıda bira araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

Programa İstanbul Millet Vekili Erol Kaya, Pendik Belediye Başkanı S.Kenan Şahin, İlçe Başkanı Turgay Kılıç, Gençlik kolları Başkanı Erkan Gül , Kadın Kolları Başkanı Ayser Soy ve meclis üyeleri katıldı.

Programda konuşma yapan Pendik Belediye Başkanı ve yeniden Başkan Adayı olan Salih Kenan Şahin “ Şurada seçimlere 15 gün kaldı hepimiz özel işlerimizi bir kenara bırakacağız, iftira edenlere dedikodu yapanlara gıybet edenlere asla fırsat vermeyeceğiz başkan Şahin sözlerine şöyle devam etti. ”Görüyorsunuz bu süreç içersinde maalesef Geçmişte birlikte yol aldığımız insanların nasıl pervazsızca partimize başbakanımıza ve hepimize saldırdıklarını görüyorsunuz. Allah onlara bu ,işleri anlayacak idrakı nasip etsin” dedi. Şahin şunları kaydetti. “ Diğer siyasi partiler her gün iftara dökümanları yayınlaya bilirler fakat delikanlı bir şekilde çıkıp konuşamazlar” Dedi. Kenan Şahin “25 yıllık ilçeyiz bu millet bu sürede Cumhuriyet halk partisine bu emaneti vermedi, ben onlara soruyorum siz 85 ve 94 senesinde bu emanetin hakkını verdiniz mi ? Ben vereyim cevabı HAYIR… memleketin şehrin canını okudunuz şimdi hangi yüzle oy istiyorsunuz dedi şahin bizde 20 yılda bu şehri her dönem bir üst kademeye çıkarttık 94 ve 99da büyük yükselişe geçtik. 2004 2009 yılları arasında ise Ak Parti döneminde şehrin her anlamda geliştiği görüldü. Şeklinde konuştu ve şahin sözlerine son söz olarak da “ cenabı hak yar ve yardımcımız olsun “ diyerek sözlerini sonlandırdı.

Tüm Davetlieri selamladıktan sonra konuşmasını yapan İlçe başkanı Turgay Kılıç ise şunları kaydetti; Önemli bir sürece girdik bu son viraj, Sayın Belediye Başkanım ve Millet Vekilimde altını çizerek ifade ettiler, fakat Bende şunu söylemek istiyorum Sayın Başbakanımız her gün bir noktada, bir o ilimizde bir bu ilimizde inşallah biraz sonrada Türkiye’nin en büyük projelerini olan İzmit körfez Geçişinin ayaklarının suya indirme görevi gerçekleştirecek . şeklinde konuştu. Kılıç şöyle devam etti “Birileri laf yaparken Ak Parti icraat yapıyor .. 1994 seçimleri ile beraber hizmet eden bu günkü önemli kadroları bu millet yerel yönetimle iktidara getirdi. 2001 öncesi Türkiye’nin 3 büyük siyasi partisini Milliyetçi Hareket Partisi Anavatan Partisi ve Demokratik Sol Partiyi iktidara gelmiş ve onların rezilliklerini bu millete görmüştü . Cumhuriyet tarihimizin en kötü dönemini bu zamanlarda yaşadık. Hani meydanlarda bizi de deneyin diyorlar ya Başkanımız güzel ifade ediyordu bugün söylemedi ama ben söyleyeyim “Sizi dedemde denemişti babamda denemişti ama beğenmediler bizim denemeye niyetimiz yok” şeklinde konuşarak. Tekrar önümüz deki sürecin önemli bir süreç olduğunu belirterek Başkan Şahin sözlerini hatırlattı “ herkes özel işlerini bir kenara bırakacak gece gündüz çalışacak . diyerek sözlerini tamamladı .

Daha sonra 2004 2014 aralarında hizmet veren meclis üyelerine verdikleri hizmetlerden dolayı plaketler takdim ederek , toplu resimden sonra program sona erdi.

[gallery ids="5060,5061,5062,5063,5064,5065,5066,5067,5068,5069,5070,5071"]

Haber: Bölge Gündem Gazetesi

Yusuf SARAY

Etiketler :

HABERE YORUM KAT