1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin 3 Başkan yardımcısını belirdi

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin 3 Başkan yardımcısını belirdi

31 Mart yerel seçimlerinde Pendik belediye başkanı seçilen Ahmet Cin, 5 yıl görev yapacağı ekibini 1 yeni ikisi daha öncede başkan yardımcısı olan, üç başkan yardımcısını atayarak belirledi.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin 3 Başkan yardımcısını belirdi

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Pendik Belediye Başkan adayı olan ve rekor oyla Pendik Belediye Başkanı seçilen Ahmet Cin, 5 yıl boyunca görev yapacağı kadrosunu yavaş yavaş belirlemeye başladı. Cin, bu görevelere Daha önce görevde olan Vahap Doğan, İbrahim Hakkı Aysan'ın yanısıra meclis üyesi Atakan Yüceyi'de başkan yardımcısı olarak atadı.

Aday olduğu süreden beri halkın büyük bir tevecühünü kazanan ve aldığı rekor oyla belediye başkanı seçilen  seçim kampanyası boyunca Pendik için yapacağı projeleri anlatan ve bu projeler halkın tarafından çok beğenilen Ahmet Cin, şimdi ise bu projeleri hayata geçirecek ekibini yavaş yavaş kurmaya başladı.

Bu konuda acele etmeyerek belli bir süreci takip ve analiz ederek geçiren Cin, belediyede ekibi belirlemede öncelikle müdürlüklerde başlamış 26 olan müdürlük sayısını 21 e düşürmüş ve bu müdürlüklerde değişikliklere gitmişti.

Ahmet Cin'in müdürlüklerden sonrad, üst yönetim kadrosunda nasıl bir değişikliğe gideceğide merak ediliyordu. Cin, bu konudada şimdilik mevcut belediye başkan yardımcılarından sadece Vahap Doğan ve ibrahim hakkı aysanı tekrar görevlendirirkeni, yeni belediye başkan yardımcısı olarakta 31 Mart seçimlerinde AK Parti  listesinden meclis üyesi seçilen Atak Yüce'yi başkan yardımcısı olarak atadı.

Şimdi  merakla beklenen Ahmet Cin'in bundan sonra belediye yönetim kadrsonda nasıl bir değikliler yapacağı ve  diğer boş kalan başkan yardımcılığ görevlerine kimleri atayacağı.

HABERE YORUM KAT