1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin liselilerle buluşmaya devam ediyor

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin liselilerle buluşmaya devam ediyor

Her hafta bir lisede öğrencilerle bir araya gelen ve Pendik’in altyapısından eğitime, siyasetten ülke ve dünya gündemine farklı konuları öğrencilerle konuşan Pendik Başkan Ahmet Cin'in ilk programı Ömer Çam Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenledi.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin liselilerle buluşmaya devam ediyor

İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytekin Yılmaz’ında eşlik ettiği lise öğrencileriyle bir araya gelme programının ilk durağı Ömer Çam Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu. Kimi öğrencinin Pendik’in altyapısıyla ilgili soru sorduğu kiminin de okulundaki noksanlıklar konusunda belediyeden destek istediği programda Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtladı.

''EN BÜYÜK SORUN GENÇLERDE UYUŞTURUCU KULLANIMI''

Bir soru üzerine uyuşturucu sorununa değinen Belediye Başkanı Ahmet Cin, günümüzde artan iletişim kanalları nedeniyle ailenin çocuk üzerinde etkisinin azaldığını, maneviyatın azalması ve yanlış arkadaşlığın da eklenmesiyle uyuşturucu sorununun ortaya çıkabildiğini söyledi. Gençlere uyarıda da bulunan Başkan Ahmet Cin: “Bana sorarsanız İstanbul’un en büyük sorunu ne trafik ne de otopark. En büyük sorun özellikle gençler açısındaki uyuşturucu kullanımı. Bu konuda uyanık olmalıyız. Etrafımızdaki insanlardan sorumluyuz. Varsa uyuşturucu bağımlısı mutlaka bildirin.” dedi.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin liselilerle buluşmaya devam ediyorPendik Belediye Başkanı Ahmet Cin liselilerle buluşmaya devam ediyor

ÇÖZÜM: ''HERŞEYİN EN İYİSİNİ YAPMAK''

İsrail tehdidiyle ilgili bir soruya cevap veren Başkan Ahmet Cin, çözümün “Herşeyin en iyisini yapmak.” olduğunu ifade ederek “İsrail arkasındaki ABD desteğinden dolayı güçlü bir ülke. Teknolojide belli bir seviyeye gelmemiz lazım. Yoksa geçmişte olduğu gibi yerimizde sayarız. Çok şükür ki milli arabamızı gördünüz. Kendi yaptığımız ihalarımızı, helikopterlerimizi de görüyorsunuz zaten. Herşeyin en iyisini yaparak sorunların üstesinden geleceğiz.” şeklinde konuştu.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin liselilerle buluşmaya devam ediyorPendik Belediye Başkanı Ahmet Cin liselilerle buluşmaya devam ediyor

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT