Pendik Belediyesi Gençlik Kampları devam ediyor! 15-17 yaş arası gençler ağırlandı

Pendik Belediyesi'nin liderlik ettiği Gençlik Kampları kapsamında 15-17 yaş aralığındaki çocuklar kampa alındı. Gençler okul sonrası stresini kampta geçirdikleri dolu günler ile attılar.

Pendik Belediyesi Gençlik Kampları devam ediyor! 15-17 yaş arası gençler ağırlandı

Pendik Belediyesi liderliğindeki Gençlik Kampları tüm hızıyla devam ediyor. Okul sonrası öğrencilerin stres atmasını sağlayan ve yaşıtları ile bir araya gelmesini sağlayan kampta bu hafta 15-17 yaş arası gençler bulunurken Kurban Bayramı'ndan sonra da kızlar ve erkekler ayrı ayrı olmak üzere yeni kamplar düzenlenecek.

ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER DÜZENLENDİ

15-17 yaş arasındaki gençlere yönelik düzenlenen kampta gençler yıl sonu streslerini kampta düzenlenen eğlenceli aktivitelerle attı. Kampta iki gece konaklayan gençlik kampı misafirleri koca ayak, kum voleybolu, basketbol, futbol ve doğa yürüyüşüyle temiz havada sporun keyfini çıkardı. Ayrıca bu yıl ilk kez kampa kurulan “canlı langırt”ı tecrübe eden Pendikli gençler kamp sayesinde dolu dolu 2 gün geçirdiler.

BAŞVURULAR BAYRAMDAN SONRA

Kurban Bayramı sonrası yeni misafirlerinin ağırlayacak olan Pendik Belediyesi Gençlik Kampı için başvurular Pendik Belediyesi mobil uygulaması üzerinden yapılacak.

Pendik Belediyesi Gençlik Kampları devam ediyor! 15-17 yaş arası gençler ağırlandıPendik Belediyesi Gençlik Kampları devam ediyor! 15-17 yaş arası gençler ağırlandıPendik Belediyesi Gençlik Kampları devam ediyor! 15-17 yaş arası gençler ağırlandı62c3e501d722c-sym-6038.jpg62c3e500714ca-sym-5980.jpg

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN