1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik Belediyesi´nden 2 Ayrı Semt Merkezi

Pendik Belediyesi´nden 2 Ayrı Semt Merkezi

Pendik Belediyesi´nden 2 Ayrı Semt Merkezi
          Bünyesinde bulunan fonksiyonlarıyla kente sosyal, kültürel, spor ve sağlık alanında artı değer katan semt merkezleri,  Kavakpınar ve Ahmet Yesevi Mahallelerine de yapılıyor. Proje çalışmaları tamamlanan her iki semt merkezinin yapımına bu yıl içerisinde başlanması planlanıyor.
 
        Mevcut yatırımların inşaatlarını hızla sürdüren Pendik Belediyesi, yeni projeleri de hayata geçirmeye hazırlanıyor. Kavakpınar ve Ahmet Yesevi mahallelerine hizmet vermek üzere iki yeni semt merkezi kuruluyor.Bu yıl içinde inşa edilmeye başlanacak merkezlerin proje çalışmaları tamamlandı.
 
        Toplam 4 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip Kavakpınar Semt Merkezi’nde etüt merkezi, İSMEK kursu, gençlik merkezi,  fitness salonu, minder sporları için salon, aile sağlığı merkezi ve laboratuarlar yer alacak. Osmanlı mimarisinden esintiler sunan Ahmet Yesevi Semt Merkezi ise 4 bin 600 metrekare inşaat alanına sahip olurken merkezde etüt merkezi, İSMEK kursu, aile sağlığı merkezi, çok amaçlı salon, gençlik merkezi, fitness salonu ve folklör salonu bulunacak.
 
 
 

HABERE YORUM KAT