1. HABERLER
  2. İÇ HABERLER
  3. Pendik Belediyesi'nden Dev Bütçeli Program İçin İlk Adım

Pendik Belediyesi'nden Dev Bütçeli Program İçin İlk Adım

Ulusal ve uluslararası hibe programlarından yararlanarak birçok yatırımı bütçe kullanmadan ilçeye kazandıran Pendik Belediyesi TÜBİTAK'la çalıştay düzenledi.

Pendik Belediyesi'nden Dev Bütçeli Program İçin İlk Adım

Ulusal ve uluslararası hibe programlarından yararlanarak birçok yatırımı bütçe kullanmadan ilçeye kazandıran Pendik Belediyesi, 80 Milyar Euro’luk dev finansmanıyla dünyanın en büyük bütçeli araştırma ve inovasyon programı HORIZON 2020’den yararlanmak amacıyla TÜBİTAK’la çalıştay düzenledi.

4-027.jpg

80 Milyar Euro’luk dev finansmanıyla dünyanın en büyük bütçeli araştırma ve inovasyon programı HORIZON 2020 Projeleri kapsamında Pendik Belediyesi ve TÜBiTAK çalıştay düzenledi. Pendik Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşen çalıştaya programın Türkiye ayağı TÜBİTAK Ulusal İrtibat Yetkilileri, belediye yöneticileri ve ilgili çalışanlar katıldı. Çalıştayda TÜBİTAK yetkilileri tarafından 1 Ocak 2014'te başlayan Araştırma ve İnovasyon Çerçeve Programı HORIZON 2020 (H2020) ve İkili-Çok Taraflı İşbirliği fırsatları hakkında bilgi verilerek, yapılması planlanan projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulunul5-022.jpg

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT