1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik Belediyesi'ne 'Çelik' Gibi Kadro

Pendik Belediyesi'ne 'Çelik' Gibi Kadro

Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin belediye çalışmalarına dinamizm getirmek için kan değişimine gitti. Şahin, 8 olan belediye başkan yardımcılığı kadrosunu 7’e düşürdü.

Pendik Belediyesi'ne 'Çelik' Gibi Kadro

Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin belediye çalışmalarına dinamizm getirmek için kan değişimine gitti. Şahin, 8 olan belediye başkan yardımcılığı kadrosunu 7’e düşürdü. Belediye başkan yardımcılarına bağlı müdürlükler de yeniden şekillendi.

Pendik belediyesinin memur kadrosunda yer alan İmar ve Şehircilik hizmetler müdürü Ali Çelik, başkan yardımcılığına getirildiği öğrenildi.  Pendik'e büyük emekleri ve hizmetleri olan Başkan yardımcıları Atilla İpek ve Remzi Şeker ise Başkan danışmanı oldu.- Haber: Yusuf Saray

Yeniden şekillenen başkan yardımcılarına bağlı müdürlükler ise şu şekilde oluştu;

Ali Çelik: İmar Şehircilik, Etüd proje, Yapı Kontrol,
Vahap Doğan: Planlama, Emlak İstimlak, Ruhsat Denetim
Sami Divleli: Strateji, Bilgi İşlem, Basın Yayın, Dış İlişkiler,
İzzet Öztop: Mali İşler, İnsan Kaynakları, Destek Hizmetleri, Yazı İşleri,
Ramazan Öztürk: Zabıta, Çevre Koruma Kontrol, Temizlik İşleri
Süleyman  Pergel: Gençlik ve Spor, Sosyal Destek Hizmetleri, Kültür İşleri
Cevat Yaman: İşletme ve İştirakler, Fen İşleri, Muhtarlık, Tesisler

ALİ ÇELİK KİMDİR
02.04.1973 ERZURUM İspir‘de doğdu.İlk ve Orta öğrenimini Fatih/İSTANBUL’da tamamladı. 1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliğini bitirdi.1995-1997 yılları arasında Tuzla Belediyesinde Teknik Eleman olarak görev yaptı.1997-2001 yılları arasında serbest olarak çalıştı.2001 yılından sonra Pendik Belediyesinin sırasıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park Bahçeler Müdürlüğü ve İmar Müdürlüğünde çeşitli görevlerde çalıştı. Ali ÇELİK İmar ve Şehircilik Müdürü ve Destek Hizmetler Müdürü olarak görev yaptıktan sonra başkan yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

HABERE YORUM KAT