1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik Çocuk Kulüplerine Üye Sayısı 27 Bin

Pendik Çocuk Kulüplerine Üye Sayısı 27 Bin

Pendik Çocuk Kulüplerine Üye Sayısı 27 Bin
              Pendik Belediyesi Çocuk Kulüpleri, yeni sezonla birlikte yoğun ilgi görmeye başladı.  Uzman kadrosu ve bünyesinde barındırdığı oyun  gruplarıyla çocukların hem eğlendiği hem de öğrendiği mekânlar haline gelen Çocuk Kulüplerine bir yılda 4 bin yeni üye daha katıldı.  
       
             Dolayoba, Fevzi Çakmak, Kavakpınar, Velibaba, Orhangazi ve Kurtköy Mahallelerinde hizmet veren çocuk kulüpleri, içinde yer alan eğitici oyuncakları ve oyun gruplarıyla çocukların dünyasına hitap ederken, ayrıca yaşıtlarıyla bir araya gelerek paylaşma ve  sosyalleşmelerine imkan sağlıyor. Çeşit çeşit oyun gruplarının keyfini çıkaran çocuklar, düzenlenen yarışmalara ve eğitici  etkinliklere katılıyor. Çocuk Kulüpleri, rahat ve kaliteli ortamıyla anne babaların da vakit geçirdiği yerler haline geldi.  
 
             Pendik’te faaliyet gösteren çocuk kulüplerine ilgi her geçen gün artıyor. Geçen yıl Ekim ayında 23 bin 625 olan kayıtlı üye sayısı,   sürekli artış göstererek  bu yıl 27 bin 248’e yükseldi. Çocuk kulüplerinden  2 ile 7 yaş arası  minikler faydalanıyor. Çocuğunu  kayıt yaptırmak isteyen velilerin kimlikle birlikte başvurması yeterli oluyor.
 
 

HABERE YORUM KAT