1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Pendik’e önemli tesis: Aktürk Sanayi Dünyası

Pendik’e önemli tesis: Aktürk Sanayi Dünyası

Pendik Şeyhli Mahallesi’nde hizmete geçen ve bölgede sanayi dünyasının merkezi olmaya aday proje olan Aktürk Sanayi Dünyası, kapılarını yatırımcılarına açtı.

Aktürk Sanayi Dünyası görkemli bir açılışla hizmete girdi. Açılışa kent protokolü, iş ve ticaret dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

YOĞUN KATILIM VARDI

Aktürk Sanayi Dünyasının açılışı 7 Kasım Perşembe günü öğlen saatlerinde yapıldı. Açılışa Pendik Belediyesi Başkan Yardımcıları Atakan Yücel ve İbrahim Hakkı Aysan, Kızılay Eski Başkanı Tekin Küçük Ali, Pendik Kızılay Başkanı Nurettin Beşinci, Aysan Başkan Yardımcısı İbrahim Hakkı, Ak İnşaat Ltd. Şirketi sahibi Mustafa Akman, Hedef İnşaat Ltd. Şirketi sahibi Mahmut Yılmaz, İsotlar A.Ş. sahibi Hakan İsot ve 200'e yakın davetli katıldı. 

Pendik’e önemli tesis: Aktürk Sanayi Odası

“MUTLULUK VERDİ”

Açılışta ilk söz alan Mahmut Yılmaz oldu. Yılmaz ” Memleketin bu ekonomik krizinde böyle bir eseri meydana getirmek bize çok büyük mutluluk verdi. Emeği geçen, işçilere, mühendislere, teknik kadromuza ve çalışanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Pendik’e önemli tesis: Aktürk Sanayi Odası

“KRİZ ZAMANINDA ÇOK GÜZEL BİR TESİS KAZANDILAR”

Açılışta konuşan Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı Atakan Yücel,” Bu güzel tesisin şehrimize kazandırılmasında yoğun emeği geçen arsa sahibimiz, müheahittlerimiz ve girişimcilerimize minnetle müteşekkiriz. Bu kriz zamanında gerçekten çok güzel bir tesis kazandılar. Burada güzel bir istihdam olacağını düşünüyoruz. Bizde belediye olarak sürecin başından beri ağabeylerimizin yanındayız. Elimizden geldiğince destek olduk. Allah hayırlı uğurlu etsin.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından daha sonra açılış kurdelesi kesildi. Kurdele kesiminin ardından protokol ve davetliler birlikte fotoğraf çekildiler.

PROJE DETAYLARI 

Özel mimarisi, taşıt girişlerine uygun rampası ile her türlü aracın üst katlara rahatlıkla çıkabileceği şekilde tasarlanan Aktürk Sanayi Dünyası, 7.5 ton taşıyabilen zemini, iş makinelerinin kolaylıkla giriş çıkış yapabilmesini mümkün kılıyor. 7,5 mt ile 9,80 mt aralığındaki yüksekliği üretim ve stoklama konusunda müthiş avantaj sağlamaktadır. 4,5 mt x 4,0 mt kapı genişliğiyle yüksek ve geniş araçların çok rahat bir şekilde yapıya giriş-çıkış kolaylığı sağlamaktadır. Başlangıç için 20 KVA enerji desteğiyle sunulan enerji imkanı, yapı sahiplerinin talepleri doğrultusunda 100 KVA ve üstüne çıkarılabilmektedir. Merkezi jeneratör, yangın alarm sistemleri, güvenlik kamera sistemleri ve ortak alanlarıyla modern bir sanayi dünyası haline getirilecek.

AKTÜRK SANAYİ DÜNYASI NEREDE?

İstanbul’un hava, deniz, kara ve raylı ulaşımın bir arada olduğu tek ilçesi Pendik’te hayata kazandırılan Aktürk Sanayi Dünyası, Sabiha Gökçen Havalimanına 1 km, TEM ve D100 karayollarına 4 km, Pendik Raylı Sisteme 4 km ve toplu taşıma Metro durağına 200 metre mesafede bulunuyor.

Şeyhli Mahallesi Ankara Caddesi Vadi Sk. No:6 Kurtköy / Pendik / İstanbul
Satış Ofis Tel: 0216 447 32 32 – 0507 301 44 44

img-1600.jpg

img-1618.jpg

HABERE YORUM KAT