1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik´e Yeni Emniyet Müdürü

Pendik´e Yeni Emniyet Müdürü

Pendik´e Yeni Emniyet Müdürü
       Temel Açmalı'nın İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne atanmasıyla boşalan Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine Adalar Emniyet Müdürü Faruk Sayın atandı. 
 
      Geçtiğimiz hafta görevine başlayan Emniyet Müdürü Sayın, vatandaşla iyi bir diyalog kuracaklarını ve halkla ilişkilere önem vereceklerini kaydetti.
 
      1972 Bursa doğumlu olan Faruk Sayın, evli ve üç çocuk babası. Kitap okumayı çok sevdiğini söyleyen emniyet müdürü, 1994 yılında pols akademisinden komiser yardımcısı olarak mezun oldu.
 
      İstanbul'u sağlıklı bir şekilde kontrol altında tutabilmenin en önemli yolunun insan kalitesini artırmaktan geçtiğine dikkat çeken Emniyet Müdürü Sayın, "İstanbul'da nüfus 14 milyona ulaştı. Bu sayıyı daha fazla artırmamak gerekir. Bunun için çeşitli tedbirlerin alınmasına ihtiyaç vardır. Eğitime her zamankinden daha fazla önem vermeli ve insan kalitesini artırmalıyız. İnsanlarımız hangi görüşten olursa olsunlar birbirlerini sevmeliler ve saygı duymalılar. Herkes görüşlere saygı duymalı. İnançlara saygı duyulmalı."şeklinde konuştu.
 

HABERE YORUM KAT