1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendikgücü Spor'un Konuğu Yemen Ekşioğlu

Pendikgücü Spor'un Konuğu Yemen Ekşioğlu

Pendikgücü Spor'un Konuğu Yemen Ekşioğlu

Yemekte Pendik gücü spor yöneticileri , amatör sporları İstanbul il başkanı Yemen Ekşioğlu ile amatör spor kulüplerin sorunları, ve 17 Eylül’de başlayacak İstanbul amatör futbol sezonu ile ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde sohbete Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin ve Ak Parti Kırklareli Milletvekili Şenol Gürşan ' da katılarak  amatör spor kulüplerin hakkında detaylı bir değerlendirme yapıldı. Gecede Yemen Ekşioğlu amatör spor kulüplerine İstanbul’da en büyük  desteği Pendik Belediye başkanı Kenan şahin'in verdiğini belirterek desteklerinden dolayı çok teşekkür etti.

BELEDİYE BAŞKANIMIZ EN BÜYÜK EKSİĞİMİZ OLAN YER SORUNUMUZU ÇÖZDÜ

Pendik gücü spor kulüp başkanı da Ömer Yılmaz, Başkanımız Kenan Şahin'in ilçemizdeki  amatör spor kulüplerine çok destekleri  olduğunu belirterek “biz bir yılda iki küme atlayarak geçen yıl süper amatör ligine yükselmiştik fakat bazı imkansızlıklardan dolayı geçen yıl takımımızı süper amatör liginde de oynatamamıştık. Bu sene bir alt lige düştük nasipse bu sene tekrardan amatör kümeden başlayarak inşallah yeniden süper amatör ligine çıkacağız. Geçen yıl katılamamızın en büyük  nedeni kulübümüzün antrenman yapabileceği  ve malzemelerimizin koyabilecek  bir yerimizin   olamamasıydı. Fakat sağ olsun belediye  başkanımıza  bu sıkıntılarımızı anlattık kendisi çok yakından ilgilenerek kulübümüze Kaynarca’da Botaş parkının içinde hem antrenman yapabileceğimiz saha hemde  kulübümüzün malzeme ve eşyalarını koyabileceğimiz çok güzel bir tesisi yaptı. Tesis bitti  inşaallah yeni sezonda burada hazırlanacağız bu konudan dolaya yönetim kurulum adına başta belediye başkanımız Kenan Şahin'e ve yardımcısı Remzi Şeker’e çok teşekkür ediyoruz “ dedi.

IMG_3217

HABERE YORUM KAT