1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik'in Protokolü İftar Yemeğinde Buluştu

Pendik'in Protokolü İftar Yemeğinde Buluştu

Pendik Belediyesi'nin her yıl düzenlemiş olduğu iftar yemeği bu yılda Gülistan Sofrası’nda yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Pendik'in Protokolü İftar Yemeğinde Buluştu

ekran-alintisi-012.gif

Bölge Gündem Haber - Pendik Belediyesi'nin her yıl düzenlemiş olduğu iftar yemeği bu yılda Gülistan Sofrası’nda yoğun  bir katılımla gerçekleştirdi.

Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan Şahin’in ev sahipliğinde yapılan protokol iftarına İlçe Kaymakamı Osman Tunç, İlçe Müftüsü Ziya Ersin, İlçe Emniyet Müdürü Fahri Görür, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Sivil toplum kuruluşu temsilcileri bürokratlar, muhtarlar çok sayıda protokol mensubu katıldı.

Pendik Müftüsü Ziya Ersin'in iftar duasıyla sona eren yemeğin ardından belediye başkanı kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Kenan Şahin, Bu sene kendilerinin hazırlamış olduğu  “Bize Her gün Ramazan” sloganına dikkat çekerek, tüm ramazanın bereketli huzurlu bir şekilde dolu dolu geçmesini,  365 günün ramazan gibi geçmesini temenni etti. Bu ayda artan yardımlaşmaların, muhabbetlerin, kardeşliklerin her gün devam etmesini arzu ettiklerini dile getiren Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin; “12 ay boyunca yaşamamız gereken ama unuttuğumuz bu değerleri Ramazan ayında tekrar hatırlıyoruz. Kendi hayatımızda, şehrimizde Ramazan’ı daha çok yaşıyoruz."diye konuştu.

İlçe Kaymakamı Osman Tunç’da kısa bir selamlama konuşması yaptı. Tunç, Ramazan ayının tüm dünyaya Pendik’e barış ve mutluluk getirmesini diliyorum. Belediye Başkanımızı da bizi bir araya getirdiği içinde teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Program bu konuşmaların ardından son buldu. - Haber : Yusuf SARAY

HABERE YORUM KAT