1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik´in Üçüncü Aday Adayı Davut Çakır Oldu

Pendik´in Üçüncü Aday Adayı Davut Çakır Oldu

Pendik´in Üçüncü Aday Adayı Davut Çakır Oldu

Eski Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Davut Çakır, belediye başkan aday adayı oldu.

Eski Pendik Belediye Başkan Yardımcısı ve Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Davut Çakır, Pendik Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu. 1 kasım cuma günü saat 16.00'da kalabalık bir grupla AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı'na gelen Çakır, evraklarını parti yetkilisine teslim etti.

Davut Çakır, burada yaptığı konuşmada, yerel yönetimlerin her kademesinde görev aldığını, birikimlerini Pendik Belediye Başkanı olarak kullanmayı arzuladığını söyledi.

Pendik ve Büyükşehir Belediyesi'nde önemli hizmetlerin altına imza attıklarını kaydeden Davut Çakır, "İstanbul Milletvekilimiz Sayın Erol Kaya ile birlikte Pendik Belediyesi'nde 13 yıl hizmet verdik. Önemli projelerin altında bizim imzamız var. Sahil dolgu alanı, marina, viaport, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi bunlardan bir kaçı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde de Sayın Kadir Topbaş ile birlikte çalıştık. Hayati öneme sahip projeler ortaya koyduk. O projeler şimdi bir bir hayat buluyor. İstedim ki bu tecrübelerden Pendikliler'de faydalansın. Bu amaçla aday adaylık müracaatı yaptık. Şahsım ve Pendikliler hakkında hayırlı olmasını diliyorum."dedi.

Davut Çakır'la birlikte Pendik'te aday adayı sayısı üç oldu. Daha önce Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin ve İlçe Başkan Yardımcısı Tarık Ziyansız, aday adaylık müracaatını yapmıştı.

HABERE YORUM KAT