1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik'in Ulusal ve Uluslararası turnuvalardaki başarısı dikkat çekti

Pendik'in Ulusal ve Uluslararası turnuvalardaki başarısı dikkat çekti

Ulusal ve Uluslararası turnuvalardaki başarılarıyla Pendik’in göğsünü kabartan 81 şampiyonun yanı sıra 29 Amatör Spor Kulübü’nün tanıtımının da gerçekleştirileceği (...)

Pendik'in Ulusal ve Uluslararası turnuvalardaki başarısı dikkat çekti

Ulusal ve Uluslararası turnuvalardaki başarılarıyla Pendik’in göğsünü kabartan 81 şampiyonun yanı sıra 29 Amatör Spor Kulübü’nün tanıtımının da gerçekleştirileceği programda kulüp başkanları ve sporcular plaket ve ödüllerini Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’in elinden aldı.

Spora ve sporcuya büyük destek veren Pendik Belediyesi,  Pendik Stadı’nda dev bir organizasyona imza attı. Ulusal ve Uluslararası turnuvalardaki başarılarıyla Pendik’in göğsünü kabartan 81 şampiyon ve derece sahibi sporcu,  Pendik Stadı’nda düzenlenen törenle ödüllendirildi. Sporculara madalya yanında hediye çeki de takdim edildi.

“Sportif başarı anlamında çok başarılı bir yıl geçirdik.”

Törende konuşan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, “İlçemizde sportif başarı anlamında çok başarılı bir sezon geçirdik. Gerek bireysel gerekse takım bazında başarıların ödüllendirilmesi, şampiyonların onure edilmesi için bu organizasyonu tertipledik” dedi.

 Madalya ve ödülleri bizzat Şahin takdim etti

 Ayrıca, ilçede faaliyet gösteren 29 Amatör Spor Kulübü’nün tanıtımının da gerçekleştirileceği programda kulüp başkanları ve sporcular plaket ve ödüllerini Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’in elinden aldı.

‘Pendik Yıldızlarını Arıyor’  Okul Spor Şenliklerinde 8 branşta dereceye giren 1.516 öğrenciye de madalya ve kupaları dağıtıldı.

HABERE YORUM KAT