1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendikspor Kulübü Başkanı Bu Seneki Hedefimiz Şampiyonluk

Pendikspor Kulübü Başkanı Bu Seneki Hedefimiz Şampiyonluk

Pendikspor Kulübü Başkanı  Bu Seneki Hedefimiz Şampiyonluk

        Pendikspor Yönetim Kurulu Tesisleri’nde verilen Kahvaltı ya Pendikspor Yönetim Kurulu Başkanı Sami Bayram Pendikspor Yönetim  Kurulu üyeleri  ve Basın mensupları  katıldı.

 

       Kahvaltıda  Pendikspor’un  önümüzdeki  dönem hedeflerinden bahseden  Başkan Sami Bayram gazetecilerin sorularını yanıtladı.

 

       Başkan Sami Bayram “ Hedefimiz Şampiyonluk , 3 senedir eksiklerimizi tamamlaya tamamlaya  buralara kadar geldik.Sadece yönetim değil el birliği ile buralara geldik. Bu seneki hedefimiz şampiyonluk “  İfadesinde bulundu.

      Pendikspor ‘un puan durumunun  5. sırada olduğunu belirten Sami Bayram “Bu hafta Tokatspor’u ağırlıycaz  İnşallah kendi evimizde  yenerek göndereceğiz. “ diyen Bayram taraftar yönetim ilişkilerine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak  “Seyirciyle ilgiyi yönetici anlayışıyla değil arkadaş anlayışıyla yaklaştık “ açıklamasında bulundu.

 

     Pendikspor’un   yönetimine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Sami Bayram  Pendikspor’un bazı  eksiklerinin bulunduğunu  Pendik sporda   4 tane eksiğin olduğunu belirterek  ancak Pendikspor’un diğer sporlardan farklı olarak 18 kişilik değil 26 kişilik kadroları olduğunu belirti. Altyapı ile ilgili çok iyi gelişmeler yaptıklarını belirten Bayram  çocuk kulüplerine Pendikspor  adına destek verdiklerini  ve bu bağlamda veliler toplantısı düzenleyerek velilere geren bilgilendirmeleri yaptıklarını kaydetti.

   

 Pendikspor  Yönetim Kurulu Başkanı Sami Bayram Pendikspor’a  verdikleri destek için Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’e  İstanbul Millet vekili  Erol Kaya ve İlçe Bürokratları  İlçe başkanlarına Pendikspor’u  yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

                                                                                                                     

HABERE YORUM KAT