1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Pendik'te akşamları kadınlara fitness imkanı sağlandı

Pendik'te akşamları kadınlara fitness imkanı sağlandı

Yeni düzenleme ile Pendik’te spor yapmak isteyen kadın ve erkeklere fitness imkanı sağlandı. Esenler Mahallesi Şehit Yalçın Aran Spor Kompleksi’nde gece 22.00’ye kadar uzatılan düzenleme ile haftanın üç günü kadınlar, üç günü de erkekler spor yapabilecek.

Pendik'te akşamları kadınlara fitness imkanı sağlandı

Gelen yoğun talepler üzerine çalışan kadınların da spor yapmasına imkan vermek amacıyla Esenler Mahallesi Şehit Yalçın Aran Spor Kompleksi’nde kadınlara fitness imkanı sağlandı. Gece 22.00’ye kadar uzatılan düzenleme ile haftanın üç günü kadınlar spor yapabilecek.

Pendik’te spor yapmak isteyenlerin yoğun olarak tercih ettiği Esenler Mahallesi Şehit Yalçın Aran Spor Kompleksi’nde artık kadınlar da akşam saatlerinde fitness salonundan faydalanabilecek. Yeni düzenlemeyle çalışma saatleri de gece 22.00’ye kadar uzatıldı.

Pendik'te akşamları kadınlara fitness imkanı sağlandı

Daha önceki uygulamada fitness salonunda kadınlar öğleden önce, erkekler ise öğleden sonra spor yapabiliyordu. Gelen yoğun talepler üzerine çalışan kadınların da spor yapmasına imkan vermek amacıyla fitness saatlerinde yeni düzenleme getirildi. Bundan sonra akşam saatlerinde haftanın üç günü kadınlar, üç günü de erkekler spor yapabilecek. Fitness salonu, gece 22’ye kadar sporseverlere hizmet verecek. Yeni uygulama, Esenler Mahallesi Şehit Yalçın Aran Spor Kompleksi’nin yanı sıra Aydos Spor Merkezi’nde de devam edecek.

Yeni düzenleme şöyle:

Pazartesi , Çarşamba ve Cuma: Saat 08.00-15.00 Arası Erkekler; Saat 15.30-22.00 Saatleri Arası Kadınlar

Salı, Perşembe ve Cumartesi: Saat 08.00-15.00 Arası Kadınlar; Saat 15.30-22.00 Arası Erkekler

HABERE YORUM KAT