1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Pendik'te Babalar Günü'ne özel bisiklet etkinliği düzenlendi!

Pendik'te Babalar Günü'ne özel bisiklet etkinliği düzenlendi!

Pendik'te Babalar Günü'nde öğrenciler, LGS sınavı sonrası sınav stresini babalarıyla bisiklet sürerek attı. Pendik Sahil'i boyunca bisiklet süren babalar ve çocukları, etkinliği düzenleyen Pendik Belediyesi'ne teşekkürlerini sundu.

Pendik'te Babalar Günü'ne özel bisiklet etkinliği düzenlendi!

Bu sene 21 Haziran'a denk gelen Babalar Günü için Pendik Belediyesi bisiklet etkinliği düzenledi. Etkinlikte babalarıyla bisiklet süren öğrenciler hem sınav stresini attı hem de güzel havanın keyfini doyasıya çıkardı.

Pendik Belediyesi Babalar Günü dolayısıyla babalar ve çocuklarına bisiklet etkinliği düzenledi. Çocuklar, önce bu hafta sonu yapılan Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında ardından babalarıyla bisiklet sürerek ter döktü.

Pendik'te Babalar Günü'ne özel bisiklet etkinliği düzenlendi!

Sınav stresini sahilde babaları ile bisiklet sürerek atan öğrenciler aynı zamanda babalar gününü de kutladı. 100. Yıl Parkı önünde başlayan etkinlik, sahil boyunca devam etti. Bisiklet turu atan babalar ve çocuklar etkinliği düzenleyen belediyeye teşekkür etti.

Pendik'te Babalar Günü'ne özel bisiklet etkinliği düzenlendi!Pendik'te Babalar Günü'ne özel bisiklet etkinliği düzenlendi!Pendik'te Babalar Günü'ne özel bisiklet etkinliği düzenlendi!

Okan Gül
Video Editörü

HABERE YORUM KAT