1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik'te berber ve kuaförler hizmete hazır!

Pendik'te berber ve kuaförler hizmete hazır!

Koronavirüs salgınından ötürü kapalı olan berber ve kuaförlerin 11 Mayıs Pazartesi günü açılacağının duyurulmasının ardından Pendik Belediyesi ekipleri, berber ve kuaförlerde dezenfekte çalışması başlattı.

Pendik'te berber ve kuaförler hizmete hazır!

Normalleşme adımlarının atıldığı şu dönemde 11 Mayıs Pazartesi günü açılacak olan berber ve kuaförler için Pendik Belediyesi ekipleri temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Berberler Odası Başkanı Sadık Türker ise dezenfekte çalışmalarına desteklerinden ötürü Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin'e teşekkürlerini sundu.

Koronavirüs Salgını nedeniyle hizmete ara veren kuaför ve berberler, 11 Mayıs Pazartesi gününden itibaren yeniden hizmet verecek. Bu kapsamda Pendik Belediyesi ekipleri, kentte bulunan 1.000’e yakın berber ve kuaförde dezenfekte çalışması başlattı. 5 ayrı ekip, önce Koronavirüs’e karşı etkili kimyasalla dükkanları baştan aşağı dezenfekte ediyor.

Pendik'te berber ve kuaförler hizmete hazır!

Çalışma sonunda ise işletme sahibine maske veriliyor. Ayrıca dükkanların içine ve dışına “Dezenfekte edilmiştir”, “Maskeni Tak” ve “Sosyal Mesafeni Koru” etiketleri yapıştırılıyor. Öte yandan ilk gün ekiplere eşlik eden Pendik Erkek ve Kadın Berberleri Odası Sadık Türker, çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getirerek “Esnafımıza ve salgına yönelik hassasiyetinden ötürü Belediye Başkanımız Ahmet Cin’e teşekkür ederim.” dedi.

Pendik'te berber ve kuaförler hizmete hazır!Pendik'te berber ve kuaförler hizmete hazır!

Video Editörü

HABERE YORUM KAT