1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik´te Değişme Zamanı

Pendik´te Değişme Zamanı

Pendik´te Değişme Zamanı

 

Yapılan toplantıda ÖZYAVUZ yerel basına şunları ifade etti,

Biz İskandinav tarzı bir  politikacı olacağız

‘’7 aylık uzun bir aday adaylık süreci geçirdik.Bu sürece kavgasız gürültüsüz bir şekilde geldik.2 hafta önce belediye başkan adayı oldum.Bu süreçte Pendik’te şuana kadar gidip ziyaret etmediğimiz hiçbir esnaf kalmadı.Biz İskandinav politikasını benimseyen bir politikacıyız.Vatandaşa ve basına mesafe koymaya çalışmayacağız.Benim basın dostu olduğumu, benim belediye başkanı olduğumda göreceksiniz.Belediyeye geldiğimizde, belediyenin çıkarmış olduğu gazeteyi kapatacağız.’’ Diyerek Pendik belediyesinin yönetim tarzını eleştirdi.

Pendik Belediyesi Kötü Yönetiliyor

‘’Hem maddi yönden, hem de Demokratik yönden belediyede istikrarın olmadığını,  bizim gördüğümüz gibi halkımızın da gördüğüne inanıyorum.

Pendik’te Erol KAYA, Kenan ŞAHİN mücadelesini görmekteyiz.Şuan belediyenin başında olanlar yolsuzlukla yargılanıyor.23 Nisan ihalesinde belediye başkanı, iki yardımcısı ve eski danışmanı    yargılanıyor bu dava ile ilgil başkanın  danışmanı Osman DANIŞ 2 yıl 11 ay ceza aldı , başkan ve yardımcılarının soruşturulmasına içişleri bakanlığı müsade etmedi biz bunu yargıtaya götürdük ve  başkan ve yardımcılarıda bu dava ile ilgili soruşturuluyor ve bu  yargı hala devam etmektedir.Pazartesi günü yeni bir yolsuzluk dosyasını daha açığa çıkaracağız’’ dedi.

Pendik’in Kimliği Yok!

‘’Pendik 20 yıldır aynı iktidar tarafından yönetilmekte. Bu iktidarın Pendik adına yapmış olduğu , hiçbir katkısının olmadığını görüyorum.İktidarın değişmediği sürece bu durum hiçbir zaman değişmeyecek ve Pendik’in kimliği hiçbir zaman olmayacak.’’ Diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Yerel basınla yaptığı ; Belediye Başkan adayı toplantısında ilçe başkanı başta olmak üzere CHP Pendik teşkilatının toplantıya katılmaması gözlerden kaçmadı.gazetecilerin bu meyandaki soruları karşısında başkan adayı Öz Yavuz'un  oldukca zorlandığı görüldü.

 

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.