1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Pendik´te İndirim Günleri

Pendik´te İndirim Günleri

Pendik´te İndirim Günleri

           Alışverişte marka haline gelen Pendik Çarşı’da 21-31 Aralık tarihleri arasında İndirim Günleri düzenlenecek. Pendik Çatısız Çarşı  Derneği’nin organize ettiği ve Pendik Belediyesinin de destek verdiği indirim günlerinde bol etkinlik, eğlence, hediyeler ve sürprizler gelenleri bekliyor.

         Pendik ekonomisini canlandırmak, esnafı korumak ve AVM’ler dışında açık havada da alışverişin keyfini yaşatmak için organize edilen  İndirim günleri,yılın son günlerinde Pendik Çarşı’ya büyük bir hareketlilik katacak. Pendik Belediyesinin desteğinde düzenlenen organizasyona Dumankaya İnşaat da sponsor oldu. Pendik İndirim Günleri, orta ve küçük ölçekli esnafı ortak bir pazarlama stratejisi  etrafında buluşturarak, profesyonel pazarlama stratejilerine sahip AVM’ler karşısında güçlü kılmak üzere oluşturuldu. Bundan böyle

 yılda iki defa yapılması planlanan Pendik İndirim Günleri’nin ilki 21 Aralık’ta başlayıp 31 Aralık’a kadar devam edecek. Etkinlik  kapsamında Pendik’te yer alan her esnaf en az bir ürününü % 50’ye varan indirimle satışa çıkararak Pendik Çatısız Çarşı  Dayanışmasına destek verecek. Pendik Belediyesi de çeşitli noktalardan Pendik Çatısız Çarşı’ya ücretsiz ulaşım sağlayacak.

                                                                   Sokakta indirim etkinliği var

         İndirim günleri süresince, Pendik Çarşı,birbirinden renkli saha etkinliklerine sahne olacak. Photo Shooter ekipleri Pendik İndirim  Günleri’ne katılanların fotoğraflarını ücretsiz çekerek katılımcılara hediye edecek. Pendik sokaklarında her köşede bir müzisyen  müzik ziyafeti sunacak, ücretsiz karikatür çizimleri yapılacak. Çocuklara hediyeler dağıtılacak. Pendik Çatısız Çarşı mağazaları  da her biri kendi belirleyecekleri indirim oranıyla 3 ay geçerli indirim çekleri dağıtacaklar.

 


 

                                                               Her sektörden indirim

        1060 üyesi bulunan Çatısız Çarşı Derneği’ne bağlı esnaf, giyimden inşaata, yiyecek sektöründen kuyumculuğa kadar her alanda indirime gidiyor. Pendik Çarşı’da yer alan ve indirime katılan işyerleri, alışverişte cazip fırsatlar sunacak.

                                                      “Pendik alışverişte marka oldu”

       Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin,Pendik’in alışverişte marka yer haline geldiğini belirterek, “Yaptığımız çalışmaları hep  esnafımızla görüşerek, onların etkilenmemesi ve kazançlarının daha da artması için işbirliği yaparak yürüttük.Bugün yine esnafa  danışarak hayata geçirdiğimiz prestij cadde uygulamalarımızla Pendik’te alışveriş daha zevkli hale gelmiştir. Yine indirim günlerindeÇarşı esnafımız için elimizden gelen tüm desteği vermekten dolayı mutluyuz. Keyifli alışveriş için herkesi Pendik’e  bekliyoruz” dedi.

HABERE YORUM KAT