1. HABERLER
  2. YEREL
  3. Pendik'te mahallelerin temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor!

Pendik'te mahallelerin temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor!

Pendik Belediyesi Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin iş birliğiyle Göçbeyli Mahallesi’nde temizlik, budama, yol ve kaldırım onarımı çalışması gerçekleştirdi. Bir yandan da yeni bir park yapımına başlayan ekipler, ilçe genelindeki mahallelere verdikleri desteği sürdürüyor.

Pendik'te mahallelerin temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor!

Pendik'te Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Göçbeyli Mahallesi’nde  “toplu çalışma” aktivitesi gerçekleştirildi.

Pendik Belediyesi Göçbeyli Mahallesi’nde toplu çalışma gerçekleştirdi. Çalışma kapsamında Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri aynı anda mahallede temizlik, budama, yol ve kaldırım onarımı, cami avluları ve parklarda tadilat, temizlik yaptı. Toplu çalışma sayesinde mahallenin noksanlıkları giderildi.

Pendik'te mahallelerin temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor!

PARK ÇALIŞMASINA BAŞLANDI

Öte yandan Pendik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Göçbeyli Mahallesi’ne yeni bir park yapıyor. Parkta standart çocuk oyun üniteleriyle oturma grupları bulunacak. Göçbeyli Camii’nin yanına inşa edilen park 2 bin metrekarelik bir alan üzerine yapılıyor.

Pendik'te mahallelerin temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor!Pendik'te mahallelerin temizlik ve bakım çalışmaları sürüyor!

Okan Gül
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT