1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Pendik'te zabıta ve vatandaşlar arasında tuvalet krizi!

Pendik'te zabıta ve vatandaşlar arasında tuvalet krizi!

Pendik'te vatandaşların isteği doğrultusunda yapılan seyyar tuvalet, sabah saatlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri tarafından kaldırıldı. Duruma tepki gösteren vatandaşların o anları ise kameralara saniye saniye böyle kaydedildi.

Pendik'te zabıta ve vatandaşlar arasında tuvalet krizi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri Pendikli vatandaşların isteği üzerine yapılması planlanan tuvaleti sabah saatlerinde vatandaşların tepkileri eşliğinde bulunduğu noktadan kaldırdı. Bu olaya sitem eden vatandaşlar ise zabıtalara tepkilerini dile getirdi.

Pendik Belediyesi tarafından yapılan tuvalet, İBB yetkilileri tarafından ana arterde olduğu gerekçesi ile kaldırıldı. Sabah saatlerinde seyyar tuvaletin bulunduğu noktaya gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri tuvaleti kaldırmaya başladı. Tepkilere rağmen İBB ekipleri tuvaleti kaldırdı.

Pendik'te zabıta ve vatandaşlar arasında tuvalet krizi!

''VATANDAŞ HİZMET ALMASIN DİYE KALDIRIYOR''

Duruma tepki gösteren Arslan Uludoğan, “1993'den beri burada oturmaktayım. Bir vatandaş olarak işe giderken iş dönüşü burada esnaflara, kahvelere gidiyorduk tuvalet ihtiyacımızı gidermek için. Pendik Belediye Başkanımız burada bir tuvalet kurdu. Dün akşam yapmış olduğu tuvaleti Büyükşehir Belediyesi bugün itibarıyla kaldırmış bulunmaktadır. Vatandaş hizmet almasın diye kaldırıyor” dedi.

Pendik'te zabıta ve vatandaşlar arasında tuvalet krizi!

''NEDEN KALDIRILDIĞI BELLİ DEĞİL''

Batuhan Akyılmaz, “Pendik Belediyesi’nin kurmuş olduğu tuvaleti İstanbul Büyükşehir Belediyesi kaldırıyor. Burada esnaflar olarak sıkıntı yaşıyor millet tuvalet olmadığı için. Pendik Belediyesi kuruyor, İstanbul Büyükşehir Belediyesi kaldırıyor. Sebebi belli değil, yani neden kaldırdığı da belli değil” şeklinde konuştu. Öte yandan İBB yetkilileri röportaj veren vatandaşlara tepki gösterdi.

Pendik'te zabıta ve vatandaşlar arasında tuvalet krizi!Pendik'te zabıta ve vatandaşlar arasında tuvalet krizi!

Bölge Gündem (OG)
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT