1. HABERLER

  2. YEREL

  3. PESİAD ta Bayramlaşma

PESİAD ta Bayramlaşma

PESİAD ta Bayramlaşma

        Pendik Sanayici İş Adamlarının Düzenlediği bayramlaşma töreni, Bayramın ikinci günü PESİAD binasında gerçekleşti. Bayramlaşma törenine PESİAD Yönetim Kurulu ve aynı zamanda AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ahmet Cin, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Turgay Kılıç, PESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yaman, çok sayıda iş adamı ve Sivil Toplum Kuruluşlarının yöneticileri katıldı.

       Bayramlaşma merasiminde PESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Cin, selamlama konuşması yaptı.  Ahmet Cin PESİAD olarak geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşma ve diğer kültürel faaliyetlerimiz devam etmektedir. Seminer çalışmalarımız mutat olarak devam ediyor. Bir yıllık konu başlıkları belirlenip takvim haline getirildi. Fatih Üniversitesi ile 6.600 TL’ye 12 ay taksitli Yüksek Lisans anlaşması yaptık. Eğitimimiz devam ediyor. Katılmak isteyen arkadaşlarımıza duyuruyoruz. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyor nice bayramlar temenni ediyorum’’ dedi.

        PESİAD’ın düzenlediği bayramlaşma töreninde davetlilere yemek ikram edildi.

       Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Cevat Yaman‘’Hac görevini ifa etmekte olan Dr. Salih Kenan Şahin ve Güney Kore de bulunan İstanbul Milletvekili Erol Kaya’nın’’selamlarını ilettikten sonra konuşmasına şöyle devam etti; ‘’ Kurban Bayramının Pendik’e, İstanbul’a, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum’’ dedi.

 

HABERE YORUM KAT