1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Petek'i Dövdü, Şahidim

Petek'i Dövdü, Şahidim

Petek'i Dövdü, Şahidim

İlhan Evcimen, Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Geçen hafta aynı programda gözyaşlarına boğularak, eski eşi Can Tanrıyar’ın porno kasetle kendisini tehdit ettiğini iddia eden Petek Dinçöz, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istemişti.

"SOKAĞA BİLE ÇIKAMAZ"

Tanrıyar ve Dinçöz’ün ilişkilerinde merak edilenleri cevaplayan Evcimen, şiddete şahit olduğunu söyledi. İlhan Evcimen, açıklamalarına şöyle devam etti: “Can Tanrıyar’ın Petek Dinçöz’ü dövdüğüne de, evden kovduğuna da şahit oldum. Tanrıyar’ın çocukları ondan nefret ederlerdi. Petek Dinçöz birçok kez hastanelik oldu. Petek hanımı ben götürüyordum hastaneye. Tanrıyar’ın İbrahim Tatlıses’le arası kötüydü. Sadettin Saran’ın bir gecesinde Dinçöz’den Tatlıses için imalarda bulunmasını istedi. Gecede herkes eğlenirken Dinçöz kalktı ve ‘İbrahim Tatlıses neden 15-20 tane erkekle geziyor?’ dedi ve kıyamet koptu. Arabaya bindiğimizde ise Can Tanrıyar kahkaha atıyordu.”

"KONUŞURSAM SOKAĞA ÇIKAMAZLAR"

Evcimen’in iddialarını programa telefonla bağlanan Tanrıyar’ın oğlu Anılcan Tanrıyar, “O şoförü tanımıyorum. Petek Dinçöz geçmişte bas bas bağırıp ‘Can’la evlenmek istiyorum’ dedi. Şimdi dayak yediğini iddia ediyor. Onun parası bitti, ortaya çıktı. Ben konuşursam sokağa çıkamazlar.” açıklamasını yaptı.

HABERE YORUM KAT