1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Pınar Altuğ'a yapılan psikolojik şiddetler bitmek bilmiyor: Buruş buruşsun!

Pınar Altuğ'a yapılan psikolojik şiddetler bitmek bilmiyor: Buruş buruşsun!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla eleştirilere en çok maruz kalan ünlülerden birisi de Pınar Altuğ. Eleştirilerin ardı arkası kesilmiyor ünlü oyuncu takipçisi tarafından 'buruş buruş' olmuşsun eleştirisine maruz kaldı.

Pınar Altuğ'a yapılan psikolojik şiddetler bitmek bilmiyor: Buruş buruşsun!

Sosyal medya hesabından yeni paylaşan Pınar Altuğ kuaföre gidip saçlarını boyattı. Instagram hesabından bu anları paylaşan Altuğ'a ise takipçisinden çirkin yorum geldi.

KUAFÖR ÇIKIŞI BİR DE ESTETİĞE GİT

Yeni bir fotoğrafına "Tam 2 ayın sonunda kuaförüne kavuşup röflesini yaptırmış mutlu Pınar" notunu düşen Atuğ'a takipçisi  "Kuaför çıkışı, bir de estetikçiye gitsen iyi olurdu. Ne o buruş buruşsun" diye yazdı. Olumsuz yorum yapanlara diğer takipçileri ise tepki gösterdi.

Pınar Altuğ'a yapılan psikolojik şiddetler bitmek bilmiyor: Buruş buruşsun!

KOCAM VE KIZIM EN KIYMETLİM

Daha önce yaptığı açıklamada "Bu konuda hiç toleransım yok. Kızım ve kocam en kıymetli iki şey, onlar can parçalarım. Onlara uzanacak dili koparırım.”

Hayatta başkaları için yaşamadığını, ve "İnsanlar ne der?" diye düşünmeyi bıraktığını, aksini yaptığı taktirde kukla olacağını da anlatan Altuğ, sözlerine şöyle devam etti: 

"Kendime saygımdan hep bakımlıyım ama ekstra efor, bu olmamalı. O zaman sen olmaktan çıkıyorsun, başkaları için yaşamaya çalışıyorsun. Ne uğruna harcıyorum? ‘Ya biri görürse ne der?’ mantığıyla hayat geçmez. Ben, ben olmaktan çıkarım. Bunu keşfedeli çok sene oldu. Ben olmaktan çıkarsam birilerinin yönettiği kuklaya dönüşürüm, bu da bana uymaz. Arkadaş ve karı-koca ilişkilerimde de bu geçerli."

Pınar Altuğ'a yapılan psikolojik şiddetler bitmek bilmiyor: Buruş buruşsun!Pınar Altuğ'a yapılan psikolojik şiddetler bitmek bilmiyor: Buruş buruşsun!

Gamze Sucu
Magazin Editörü

HABERE YORUM KAT