1. HABERLER
  2. İÇ HABERLER
  3. Pişkinliğin bu kadarı! Vahşice katlettiği kadını videoya bile kaydetti, üstüne bir de mahkemede indirim istedi!

Pişkinliğin bu kadarı! Vahşice katlettiği kadını videoya bile kaydetti, üstüne bir de mahkemede indirim istedi!

İstanbul'da Sevgililer Günü'nde kız arkadaşını öldürdükten sonra aldığı video kaydını arkadaşına gönderen zanlı, kasten öldürme suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Katil zanlısı mahkemede "Neden indirim yapılmadı?" diye sordu

Pişkinliğin bu kadarı! Vahşice katlettiği kadını videoya bile kaydetti, üstüne bir de mahkemede indirim istedi!

Duruşma, İstanbul 40.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü. 

Tutuklanan zanlı Majed Saeb Alshaıkh ile avukatı ve maktul Samira Lkhadır'ın ailesinin avukatı hazır bulundu.

Davanın karara bağlanmasının öncesinde son sözü sorulan tutuklu sanık Majed Saeb Alshaıkh tercümanı aracılığıyla beraatini istedi. Mahkeme heyeti, sanık Majed Saeb Alshaıkh'ı 'Kasten öldürme' suçundan müebbet hapis cezasına çarptırdı. Heyet, sanığa herhangi bir indirim de uygulamadı.

"NEDEN İNDİRİM YAPILMADI?"

Cezayı öğrenen sanık, "Neden indirim yapılmadı?" diye sordu. Mahkeme Başkanı da "Bilerek ve isteyerek öldürdüğün için indirim uygulamadık" diye cevap verdi.15 YERİNDEN BIÇAKLAMIŞİddianameye göre, olay Fatih Haseki Sultan Mahallesi, Kızılelma Caddesi üzerindeki apartman dairesinde meydana geldi. İddianamede, sanık Majed Saeb Alshaıkh'ın kendisini aldattığını düşünerek maktüleyi birçok kere bıçakladığı, maktülenin vücudunda 15 bıçak yarası bulunduğu, 4'ünün öldürücü nitelikte olduğu kaydedildi.

Pişkinliğin bu kadarı! Vahşice katlettiği kadını videoya kaydetti, üstüne bir de mahkemede indirim istedi!

ÖLDÜRDÜKTEN SONRA ÇEKTİĞİ VİDEO KAYDINI ARKADAŞLARINA GÖNDERDİ

Sanığın maktüleyi öldürdükten sonra çektiği videoyu arkadaşına whatsapp üzerinden gönderdiği, sanığın savcıya verdiği ifadesinde de "Bir anda sinirlenerek cinayet girişiminde bulunduğunu" söylediğini ifade ettiği de iddianamede yer aldı. Sanık Majed Saeb Alshaıkh'ın 'Kasten öldürme' suçundan müebbet hapis cezası talep edildi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT