1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Polonya'da skandal olay! 14 yaşındaki sevgilisinden hamile kalan kız dehşeti yaşadı

Polonya'da skandal olay! 14 yaşındaki sevgilisinden hamile kalan kız dehşeti yaşadı

Polonya'da 13 yaşındaki Patrycja P. isimli bir kız, ilişkiye girdiği erkek arkadaşı 14 yaşındaki Kacper S. tarafından hamile kaldı. Kızın eve gelmemesinden dolayı yapılan aramalarda kızın cansız bedeni erkek arkadaşı tarafından 10'dan fazla yerinden bıçaklanıp boğazının kesilmiş bir şeklide ormanda bulundu.

Polonya'da skandal olay! 14 yaşındaki sevgilisinden hamile kalan kız dehşeti yaşadı

Polonya'da yaşanan cinayette 14 yaşındaki erkek arkadaşı tarafından hamile kalan 13 yaşındaki kızın olayı ülkede büyük yankı uyandırdı. Erkek arkadaşının itirafı üzerine ormanlık alanda boğazı kesilmiş bir şekilde ormanda bulunan küçük çocuğun cesedi gözyaşları arasında toprağa verilirken katil zanlısının ise yaşının küçük olması dolayısıyla ıslahevine konulması bekleniyor.

Polonya'nın güneyindeki Piekary Slaskie kasabasında meydana gelen cinayet ülke gündemine oturdu. Patrycja P. adlı 13 yaşındaki kız çocuğu, erkek arkadaşı 14 yaşındaki Kacper S. tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Cinayet, kız çocuğunun eve dönmemesi üzerine başlatılan aramalar sonucunda ortaya çıktı. 13 yaşındaki kız çocuğunun akşam eve dönmemesi üzerine aile kızlarına telefonla ulaşmaya çalıştı, telefonun kapalı olması üzerine telaşa kapılan aile kızlarının daha önce hiç böyle davranmaması nedeniyle polise kayıp başvurusunda bulundu.

Polonya'da skandal olay! 14 yaşındaki sevgilisinden hamile kalan kız dehşeti yaşadı

15 YAŞINA BASTIĞI ANDA GÖZALTINA ALINDI

Polis, kayıp kız çocuğunun son olarak Piekary Slaskie'de en son bir otobüs durağında birlikte görüldüğü 14 yaşındaki erkek arkadaşının bilgisine başvurdu. 14 yaşında çocuk, polise kız arkadaşının otobüse binerek kendisinden ayrıldığını söyledi, ancak derinleştirilen araştırmalar neticesinde görgü tanıkları ikiliyi otobüste birlikte gördüklerini bildirdi. Polis, bunun üzerine çelişkili ifadeler verdiğini tespit ettiği Kacper S.'yi ertesi gün, 15 yaşına bastığı gün gözaltına aldı. Kacper S. polis merkezinde yapılan sorgusunda Patrycja'yı bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf etti ve ormanlık alanda kartonla örttüğü cesedin yeri gösterdi. Olay yerinde yapılan ilk incelemede maktulün kalbi, karnı, bacağı dahil 10'dan fazla yerinden bıçaklandığı, boğazının kesildiği belirlendi.

Polonya'da skandal olay! 14 yaşındaki sevgilisinden hamile kalan kız dehşeti yaşadı

YAPILAN OTOPSİDE HAMİLE OLDUĞU KANITLANDI

Cinayetin Patrycja P.'nin hamile olduğu, konuyu ailesine söylemeye hazırlandığı, Kacper S.'nin ise bu durumu kabullenemediği için işlendiği söylentileri çıkarken, maktulün annesi kızının hamile olup olmadığını bilmediğini, önümüzdeki hafta birlikte jinekoloğa gideceklerini söyledi. Nitekim savcılık emriyle yapılan otopside Patrycja P.'nin hamile olduğu belirlendi.

3 AY ÇOCUK TURUKEVİNDE KALACAK

Cinayet ülke genelinde yankı uyandırırken, 13 yaşındaki küçük kız ailesinin ve sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi. Cinayet esnasında 14 yaşında olan Kacper S. 3 aylığına çocuk tutukevine konuldu. Şu an 15 yaşında olan katil zanlısının tutukevinin ardından yerleştirileceği ıslahevinden 21 yaşında çıkacağı belirtilirken, mahkeme heyeti yargılama sürecinde cinayet esnasında 14 yaşında olan zanlıya yönelik suçlamayı değiştirip bir yetişkin gibi yargılanmasını talep edebilir.

Okan Gül
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
3
1
1
2
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT