1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Ramo 37. bölüm fragmanı yayınlandı! Kadınıma yanlış yapanı affetmem

Ramo 37. bölüm fragmanı yayınlandı! Kadınıma yanlış yapanı affetmem

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo'nun 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Büyük patronlar ile aynı masaya oturan Ramo, kendisine verilen görevdeki paraları çalan kişiyi bulur ancak teslim esnasında bir sürpriz bekler. İşte Ramo 37. bölüm fragmanı ...

Cuma akşamlarının büyük ilgiyle izlenen dizisi Ramo'nun 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Ramo'nun, Sibel'e gizem dolu işleriyle ilgili hesap veriyor ve başında bulunduğu masanın hiyerarşisinden bahsediyor.

Ramo'nun, büyük patronları alt etmek için kurduğu planların aksi yönde ilerler, ancak Roma dengeleri lehine çevirmek için yeni planlar peşindedir. Öte yandan Ramo'nun planıyla Bulgaristan'a doğru yola çıkan paraların çalınması Ramo'yu zor durumda bıraksa da çalınan parayı büyük patronların vurduğu kişi çaldığını öğrenir. Sibel ise Nehir ne dolaplar çevirdiğini öğrenmek için peşine düşer. Ancak Sibel bir anda Nehir ile aynı işin ortasında bulur kendisini.

Ramo 37. bölüm fragmanı yayınlandı! Kadınıma yanlış yapanı affetmem

Sibel, Nehir ile Doğu'nun annesini bulmak için tuttuğu dedektifle buluşmaya gider. Gittikleri yerde dedektifi ölü halde bulan ikili, uzaktan çekilmiş fotoğraflarını görünce başlarının büyük belada olduğunu anlarlar. Ramo ise Sibel'in başını belaya sokan kişilerin karşısına çıkarak hesap sorar ve kadınıma yanlış yapanı affetmem diyerek cezalarını keser.

Ramo 37. bölüm fragmanı...

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT