1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Ramo dizinin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Ramo dizinin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Başrollerinde Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç'in rol alacağı Ramo dizisi şimdiden merak konusu oldu. Show Tv'de ekrana gelecek olan dizinin ne zaman başlayacağı ve oyuncuları merak edilmeye başlandı. İşte tüm detaylar...

Adana'da çekimleri yapılan ve başrollerinde Murat Yıldırım ile Esra Bilgiç'in rol alacağı dizinin çekimleri başlayacak. Peki, Ramo ne zaman başlıyor? Ramo dizisi konusu nedir?

Ramo Dizisinin Konusu Özeti

Ramo dizisi hazırlıkları devam ederken dizinin ismi duyulunca ilk merak edilen şey konusu oluyor elbette. Ramo dizisinin konusu nedir? Ramo dizisi konusu henüz açıklanmadı. Oyuncular netleşmeye başlayınca konuda sosyal medya da paylaşılacaktır. Şimdilik tahminimiz üzerine Ramo dizisi başrol oyuncusu Ramazan karakterinin etrafında şekillenecek? Ramo karakteri nasıl biri olacak? Kabadayı mı, mahallenin sevilen iyi yürekli insanı mı? Yakın zamanda Ramo dizisi ile ilgili bilgiler gelir. Ramo dizisi konusu bilgileri de eklenecektir.

Ramo Dizisi hangi kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Ramo dizisi için anlaşmalar yapıldı. Bkm imzası taşıyan Ramo dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak. Henüz sadece adı belli olan dizinin senaryosunu da Yılmaz Şahin yazıyor. Hiç bir oyuncusu belli olmadığı için de dizinin yaz sezonuna yetişmesini beklemiyoruz. Ramo dizisi Show TV ekranlarında muhtemelen eylül ayında yayınlanacaktır.

Kadrosunda Esra Bilgiç, Görkem Sevindik, Cemre Baysel ve Burcu Cavrar gibi isimlerin yer alacağı ve Show TV ekranları için hazırlanan yeni sezon dizisi Ramo'nun başrol oyuncusunun Murat Yıldırım olduğunu sizlere duyurmuştuk. Dizide rol alacağı kesinleşen Yıldırım, Ramo dizisi için sunuculuk koltuğunu devredeceğini açıkladı.

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor?

Ramo dizisi Show TV ekranlarında tanıtım fragmanı yayınlanacak. Henüz cast çalışmaları devam ediyor. Oyuncular belirlendikten sonra dizi sete çıkacak ve çekimlere başlayacaktır. Ramo dizisi çekimleri nerede yapılıyor seti nerede? Ramo dizisi henüz çekimlere başlamadı. Dizinin çekimleri başladığında sizlere set adresi bilgilerini paylaşacağız.

Ramo dizinin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

HABERE YORUM KAT
5 Yorum