1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Ramo Sibel ölüyor mu? Öldü mü? Esra Bilgiç, Ramo'dan ayrılacak mı, ayrılıyor mu?

Ramo Sibel ölüyor mu? Öldü mü? Esra Bilgiç, Ramo'dan ayrılacak mı, ayrılıyor mu?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo'da başrol oyuncularından olan ve Sibel karakterine hayat veren Esra Bilgiç'in dizide yaşanan patlama sonrası ölü ölmediği merak konusu oldu. Bu kapsamda Ramo Sibel ölüyor mu? Öldü mü? Esra Bilgiç, Ramo'dan ayrılacak mı, ayrılıyor mu? sorularının yanıtı araştırılıyor. İşte detaylar...

Cuma akşamlarının sevilen dizilerinden olan ve Show TV ekranlarında izleyicisini ekranlara kilitleyen Ramo dizisinin son yayınlanan bölümü olan  31.bölümde Ramo ve Sibel evlenirken düğüne yaşanan çatışma sonrası Sibel (Esra Bilgiç) ağır yaralandı. Daha sonra  sahte hemşirelerin Sibel'in odasına kurduğu tuzakla odada bomba patladı. Bunun üzerine diziyi izleyenler Ramo Sibel ölüyor mu? Öldü mü? Esra Bilgiç, Ramo'dan ayrılacak mı? sorularının yanıtını aramaya başladı.

RAMO SİBEL ÖLÜYOR MU? ÖLDÜ MÜ?

Ramo dizisinin son bölümünde Sibel'in olduğu odada bomba patladı. Dizinin ana karakterlerinden olan Sibel'in ölmesi beklenmiyor ancak dizinin son sahnesinde Ramo, Sibel'in mezarına gidiyor ve gözyaşı döküyor. 

Ramo Sibel ölüyor mu? Öldü mü? Esra Bilgiç, Ramo'dan ayrılacak mı?

ESRA BİLGİÇ RAMO'DAN AYRILACAK MI, AYRILIYOR MU?

Ayrıca geçtiğimiz günlerde Esra Bilgiç, diziden ayrılacağına ilişkin iddialar üzerine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Arkadaşlar Ramo'dan ayrılmıyorum. Sevgiler." ifadelerini kullanmıştı. Bu yaşananların üzerine dizide Esra Bilgiç'in akıbeti merak konusu oldu. 

Yeni bölümde Sibel'in ölmediği ve Mazhar tarafından tutsak olduğu ekranlara yansıdı.

 

Ramo Sibel ölüyor mu? Öldü mü? Esra Bilgiç, Ramo'dan ayrılacak mı?

RAMO 32.BÖLÜMDE NE OLDU?

Ramo ne kadar inanmak istemese de hastane odasında alınan örnekler cesedin Sibel’e ait olduğunu gösteriyordur. Ramo ailesini bile dinlemeden her yerde Sibel’e ait bir iz arıyordur. Ramo’nun her eylemi İstanbul’un büyük patronlarını biraz daha rahatsız eder. Mazhar partonlarından da aldığı emirle Ramo’yu ortadan kaldırmak için harekete geçmiştir.

Ramo Sibel ölüyor mu? Öldü mü? Esra Bilgiç, Ramo'dan ayrılacak mı?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
3
1
0
2
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT