1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Red Bull Flick’te rekabet devam ediyor

Red Bull Flick’te rekabet devam ediyor

Oyunseverlerin, Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında mücadele ettiği Red Bull Flick’te heyecan 20 Mart-21 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek çevrimiçi elemelerle devam edecek

Red Bull Flick’te rekabet devam ediyor

İSTANBUL (AA) - Oyunseverlerin, yıllara meydan okuyan oyun Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında mücadele ettiği Red Bull Flick’te çevrimiçi elemeler devam ediyor.

Red Bull'dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin en büyük CS:GO kapışması olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmaya devam ediyor. Oyunseverlerin, Counter Strike’ta 2’ye 2 formatında mücadele ettiği Red Bull Flick’te çevrimiçi elemeler sürüyor.


- Üçüncü hafta elemeleri tamamlandı


CS:GO’da takım arkadaşı ile beraber hünerlerini sergilemek ve Türkiye’nin en iyisi olmak isteyenlerin mücadelesine sahne olan Red Bull Flick’te üçüncü hafta elemeleri de tamamlandı. 13-14 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen çevrimiçi elemeler sonucunda play-off turuna katılmaya hak kazanan 2 takım ise Machine ve Saksafon oldu. Oyunseverlerin evlerinden katılabileceği Red Bull Flick heyecanı, 20 Mart saat 20.00’de ve 21 Mart saat 18.00’de gerçekleştirilecek çevrimiçi elemelerle devam edecek.

Kaynak: AA

HABERE YORUM KAT