1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Rektör Çakar, Yeşilay Haftasını kutladı

Rektör Çakar, Yeşilay Haftasını kutladı

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Yeşilay'ın sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla kuruluşundan bu güne özverili çalışmalar...

Rektör Çakar, Yeşilay Haftasını kutladı

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Yeşilay'ın sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla kuruluşundan bu güne özverili çalışmalar yaptığını söyledi.

Yeşilay Haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayan Rektör Çakar, "Yeşilay; vatanımıza ve milletimize yarar sağlayacak sağlıklı nesiller yetiştirmek amacıyla kuruluşundan bu güne özverili çalışmalarda bulunmuştur. Sigara, alkol ve uyuşturucu madde bağımlılığı gibi her türlü zararlı madde kullanımlarına karşı olduğu kadar teknoloji bağımlılığı gibi alanlarda bireylerde farkındalık oluşturan Yeşilay, insanları bilgilendirip gerektiğinde de yardım elini uzatmaktan hiç çekinmemiştir. Gençlerimizin geleceğinin kararmasına sebep olan her türlü bağımlılığa karşı önemli çalışmalarda bulunan ve sosyal sorumluluk projelerine destek olan Üniversitemizde, Yeşilay Öğrenci Kulübü kurulmuş, Yeşilay Cemiyeti ile bağımlıklarla mücadele ve gençlere yönelik önleyici tedbirler hususunda işbirliği faaliyetleri gerçekleştirilmiştir. Toplum ve insanlık için yürüttüğü onurlu çalışmadan dolayı Türkiye Yeşilay Cemiyeti'ni 1-7 Mart Yeşilay Haftası vesilesiyle kutlar, bu zorlu yolda kendilerine başarılar dileriz" dedi.


Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT