1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Reynmen Acun Ilcalı'nın teklifini neden reddettiğini açıkladı!

Reynmen Acun Ilcalı'nın teklifini neden reddettiğini açıkladı!

Reynmen lakaplı fenomen Yusuf Aktaş Önce çıkarmış olduğu 'Derdim Olsun' isimli şarkısıyla Aleyna Tilki'inin dinlenme rekorunu kırıp 1.sıraya yerleşmiş ve gündem olmuştu. Sonrasında ise Acun Ilıcalı'nın Survivor teklifini reddetmesiyle konu oldu. Peki Reynmen Acun Ilcalı'nın teklfini neden reddetti? İşte detaylar

Reynmen Acun Ilcalı'nın teklifini neden reddettiğini açıkladı!

Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş son günlerin en çok konuşulan ismi oldu. İlk olarak çıkardığı 'Derdim Olsun parçasıyla listeleri alt üst edip Aleyna Tilki'nin tıklanma rekorunu kıran Reynmen şimdi ise Acun Ilıcalı'nın teklifini reddetmesiyle tüm gözleri üzerine çekti. Konuyla ilgili olarak ilk kez konuşan Reynmen Acun Ilcalı'nın teklifini neden reddettiğini açıkladı. Peki Reynmen Acun Ilcalı'nın teklifini neden reddetti? Reynmen kimdir? Kaç yaşında?

reynmen-acun-ilicali-nin-sunuculuk-teklifini-11691335_8807_m.jpg

ACUN ILICALI'NIN TEKLİFİNİ NEDEN REDDETTİ?

"ACUN ILICALI'NIN TEKLİFİNİ KABUL ETMEDİM"

Reynmen lakabıyla fenomen olan Yusuf Aktaş Acun Ilcalı'nın teklifini neden reddettiğini sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı: "Acun abiyi çok seviyorum. Kendisine selamlarımı iletiyorum bana böyle bir teklifle geldi. Fakat bunun benim için doğru olmayacağını düşündüğümden dolayı reddetmek zorunda kaldım. Kendisi de bu konuyu anlayışla karşıladı."ifadesinde bulunan Reynmen Survivor ile ilgili bir video çekmiş ve Dominik'e giderek Acun Ilcalı ile bir gün geçirmişti.

derdim-olsun-sarkisiyla-rekor-kiran-reynmen-acun-11688681_6732_o.jpg

"KLİP VE ŞARKININ SİYASİ TARAFA MAL EDİLMESİNİ İSTEMİYORUM"

Klibinin Muhsin Yazıcoğlu'nun ölümüyle benzetilmesi hakkında da konuşan Reynmen, "Şarkının ya da klibin herhangi bir siyasi tarafa mal edilmesini istemiyorum. O yüzden Allah bilir diyerek geçelim." dedi.

ACUN ILICALI REYNMEN VİDEOSU

10225951-728xauto.jpg

YUSUF AKTAŞ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA

REYNMEN YANİ YUSUF AKTAŞ KİMDİR?

Yusuf Aktaş Sosyal medyada Reynmen ismi ile tanınan en ünlü Youtuber isimlerin başında yer almaktadır. 1995 yılında İstanbul Bağcılar'da dünyaya gelmiştir. Üç kardeştir, bir kardeşi ve bir ablası vardır. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe'dir.

reynmen-acun-ilicali-nin-sunuculuk-teklifini-11691335_4277_m.jpg

İlköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır.

Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi'ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak açıköğretim lisesini tamamlamıştır.

reynmen-nedir-fenomen-reynmenin-isminin-anlami-nedir-reynmenin-gercek-adi-nedir.jpg

Yaşantısını İstanbul Bağcılar'da sürdürmektedir. Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır. Scorp'ta çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen ve dikkatleri üzerine çeken fenomeni olmayı başarmıştır. Günümüzde Youtube video sitesinde yayınladığı videolar takipçileri tarafından oldukça beğeni ile izlenmektedir. Ve her geçen gün dahada başarılı hale gelmektedir.

s-ec10df793a91a56c32e481f53f1b3b0c22ceb6c8.jpg

Sosyal medya dışında ünlü oyuncular ilede arası oldukça iyidir. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını söylemiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Özellikle Biziz ve Voyovoy şarkıları ile ciddi bir mesafe katetmiştir. Ayrıca 2018 yılında dünyanın en iyi aktörlerinden Dwayne Johnson ile bir araya gelmiştir. Bu video Yusuf Aktaş'ın özellikle sosyal medya'da ne kadar önemli bir isim olduğunu da gözler önüne sermiştir. Dwayne Johnson ve The Rock ile Hong Kong'ta görüşmüştür.

ddmjkomi.jpg

REYNMEN NE DEMEK?

3 Ağustos günü Reynmen adlı fenomen sosyal medyadan isminin anlamını açıkladı.

Reynmen adının anlamını, “Evet arkadaşlar, Reynmen’in gerçek anlamını açıklıyorum! Reyn: Leke, kir, pas. Günahın artması, kalp katılığı, gönül karası anlamına geliyor. Men ise ‘engellemek, yasaklamak’ anlamına geliyor. Yani Günahın artmasını engellemek, kalp katılığını engellemek, yasaklamak gibi anlamı var. Yağmur Adam anlamı da güzel tabii ama Osmanlıca bir anlamı da mevcut.” açıklamasını yaptı.

reynmen-influencer-kampanyasi.jpg

 

 
HABERE YORUM KAT