1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Reyting sonuçları 10 Şubat Pazar- Reyting sonuçlarında hangi dizi birinci oldu?

Reyting sonuçları 10 Şubat Pazar- Reyting sonuçlarında hangi dizi birinci oldu?

Reyting sonuçlarında hangi dizi birinci oldu? Reyting sonuçları merakla araştırılıyor. 10 Şubat Pazar reyting sonuçları açıklandı mı? Reytinglerde hangi dizi birinci oldu?, Kardeş Çocukları mı, Savaşçı mı reyting sonuçlarında birinci oldu?

Reyting sonuçları 10 Şubat Pazar- Reyting sonuçlarında hangi dizi birinci oldu?

Pazartesi akşamı en çok hangi dizi izlendi? 10 Şubat Pazar reyting sonuçları açıklandı mı? Reytinglerde hangi dizi birinci oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı, Kadın mı, reyting sonuçlarında birinci oldu? İşte merak edilen 10 Şubat Pazar reyting sonuçları..


10 ŞUBAT PAZAR REYTİNG SONUÇLARI- REYTİNGLERDE HANGİ DİZİ BİRİNCİ OLDU?

10 Şubat reyting sonuçları araştırılıyor. Total puan türünde Kardeş Çocukları 16.23 share alarak birinci, Savaşçı 15.37 share alarak ikinci, Survivor 14.34 share alarak üçüncü oldu.

80290.jpg

KARDEŞ ÇOCUKLARI 3. BÖLÜM

Ümran ve Umay yıllar sonra karşı karşıya!
Ümran ve Umay’ın yıllar sonra karşı karşıya gelmesi sadece ikisi için değil Hayal ve Hayat için de sarsıcı olur. Ümran, Hayat’la birlikte köye geri döner ama ne köy, ne de Hayat eskisi gibi değildir. Hayat, yaşadıklarının acısını var gücüyle annesinden çıkarırken, onlardan kurtulduğu için rahat bir nefes alan Umay ise başını nasıl bir belaya soktuğunun farkında olmadan, hayatındaki tüm krizleri yönettiğini sanır. Öte yandan Yıldırım, adım adım hayatını değiştirecek sırlara yürüdüğünden habersiz, attığı her adımda Umay’ın dünyasına biraz daha yaklaşır. Hayal’in Volkan’la ilgili yaşadığı derin hayal kırıklığının yıkıcı sonuçları, hem Umay’ın hesaplarını hem de Ümran’ın umutlarını yerle bir eder. Umay, yaptığı şeytani anlaşmanın bedelini ödemek üzereyken Yıldırım ve Ümran en beklemedikleri anda geçmişleriyle karşı karşıya kalır.

savasci-4721-galeri-resim-cb60cb59-a413-4ae8-8873-ad6011c84731-mpositioned-640x360.jpg

SAVAŞÇI

Albay Kopuz’un teröristlerle aynı fotoğrafta olduğu belirlenen kardeşi Murat’ı, karşısında görmesi karargahta gerilime sebep olur. Kılıç Timi başta olmak üzere herkes büyük bir şaşkınlık yaşarken, Murat’ın her hareketini takip eden Elsa ve Melik için de Albay Kopuz’un tepkisi tam bir sürpriz olacaktır.

Bu arada terör odaklarının yeni eylem planlarıyla ilgili istihbarat alan Albay Kopuz, Seyfi’yi araştırması için görevlendirirken Kılıç Timi’ni de harekete geçirir. Operasyon sırasında Çiğdem Teğmen’in fark ettiği bir ayrıntı, tehlikenin daha da büyük olduğunu gösterir. Elsa ve Melik’in hamlesiyle tuzağa çekilen Kılıç Timi için artık zamana karşı yarış başlamıştır.

 

 

HABERE YORUM KAT