1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Reytinglerde hangi dizi birinci oldu? Reyting sonuçları 28 Kasım çarşamba

Reytinglerde hangi dizi birinci oldu? Reyting sonuçları 28 Kasım çarşamba

Reytinglerde hangi dizi birinci oldu sorusu diziseverler tarafından merakla araştırılıyor. Çarşamba akşamlarının en sevilen dizileri reytinglerde birinci gelebilmek için yarıştı. Peki 28 Kasım çarşamba akşamı reytignlerde hangi dizi birinci oldu? Sen Anlat Karadedniz mi? Diriliş Ertuğrul mu? Çocuklar Duymasın mı?

Reytinglerde hangi dizi birinci oldu? Reyting sonuçları 28 Kasım çarşamba

Çarşamba akşamlarının en sevilen dizileri reytinglerde birinci olabilmek için yine kıyasıya mücadele etti. ATV ekranlarında Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü ile yayınlanırken TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul yine herkesi ekranı başına kilitledi. Peki 28 Kasım çarşamba akşamı reytignlerde hangi dizi birinci oldu? Sen Anlat Karadedniz mi? Diriliş Ertuğrul mu? Çocuklar Duymasın mı? AB, TOTAL ve ABC1 kategorilerinde reyting sonuçlarında hangi dizi birinci oldu? Merakla araştırılan 28 Kasım çarşamba reyting sonuçları haberimizde..

28 KASIM ÇARŞAMBA REYTİNG SONUÇLARI- REYTİNGLERDE HANGİ DİZİ BİRİNCİ OLDU?

29 Kasım çarşamba  reyting sonuçları 29 Kasım cuma sabahı 10:30'da açıklanır açıklanmaz haberimizden erişebilirsiniz. ABC. TOTAL ve AB kategorileri ile haberimizden öğrenebileceksiniz..

* Reyting sonuçlarına göre dizilerin hangisinin zirvede yer aldığı merak ediliyor. Açıklanan reyting sonuçlarına göre 28 Kasım Çarşamba akşamı total raporunda sıralama şu şekilde; Birinci Diriliş Ertuğrul,  İkinci Fatih Portakal ile Fox Ana Haber oldu. 6. Sırada Müge Anlı ile Tatlı Sert yer aldı.  AB  grupta 1. sırada  Diriliş Ertuğrul birinci yer alırken, 2.sırada Fatih Portakal ile Fox Ana Haber  yer aldı.Sen Anlat Karadeniz dizisi 3.sırada yer aldı.

Reytinglerde hangi dizi birinci oldu? Reyting sonuçları 28 Kasım çarşamba

SEN ANLAT KARADENİZ’DE BU AKŞAM NELER OLDU? 28 KASIM ÇARŞAMBA REYTİNG SONUÇLARI

Fatih'in vurulması Saniye için bardağı taşıran son damla olur. Saniye tarafından evden kovulan Nefes duyduklarını sineye çekecek mi? Yoksa Nefes için gördüğü güzel düşten uyanma zamanı mı geldi? Vedat'ın Nazar'a yaptıklarını öğrenen Cemil hesap soruyor. Eline silahı alıp Vedat'ın karşısına çıkan Cemil, Vedat'ı öldürmeye kararlıdır. Nefes tarafından terk edilen Tahir ise, kendini Karadeniz'in insafına bırakır…

Reytinglerde hangi dizi birinci oldu? Reyting sonuçları 28 Kasım çarşamba

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU? 28 KASIM ÇARŞAMBA REYTİNG SONUÇLARI

Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey’e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?

Reytinglerde hangi dizi birinci oldu? Reyting sonuçları 28 Kasım çarşamba

 

HABERE YORUM KAT