1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Rick and Morty 4. Sezon başladı!

Rick and Morty 4. Sezon başladı!

Dünya genelinde artık bir kült haline gelen yetişkin animasyon dizisi Rick and Morty 4. sezon ile karşımızda! İlk bölümü yayınlanan dizinin merak edilen detaylarını sizin için derledik. İşte Rick and Morty 4. sezon fragman...

Rick and Morty 4. Sezon başladı!

Geniş bir hayran kitlesine sahip olan bilim kurgu ile harmanlanmış deha ürünü Rick and Morty 4. sezon ilk bölüm geldi! İşte Rick and Morty 4. sezon fragman...

Yetişkinlere yönelik bilim-kurgu odaklı animasyon dizisi olan Rick and Morty, hitap ettiği noktanın aksine geniş bir izleyici kitlesine sahip. Sunduğu ince mizahlar ve her bölüm değişen kaliteli hikayeleri ile izleyiciyi içine çeken dizi, uzun süredir yeni sezonu ile bekleniyordu.

Rick and Morty 4. Sezon başladı

Rick and Morty 4. Sezon başladı! Rick and Morty 4. sezon fragman

Yeni sezon ile ilgili detaylara geçmeden önce vermemiz gereken en önemli bilgi, dizinin yeni sezonunun Netflix içerisinde yer almayacağı olacak. Dizinin yeni bölümleri Adult Swim üzerinden izlenebilecek. Tabii, internet üzerinden altyazı seçenekleri ile bulmanızda mümkün.

 

 

Yerel saat ile 11 Kasım tarihi itibarıyla ülkemizden izlenebilir olan dizi, pek çok kişinin sosyal medyada sevinç çığlıkları atmasına sebep oldu.

Yurt dışında 10 Kasım itibarıyla yayınlanan dizi, iki parça olarak izlenebilecek. Başka bir deyişle ilk beş bölüm bu yıl yayınlanacakken, ikinci beş bölüm 2020 yılında izleyiciler ile buluşacak. Tabii bu durumun izleyicileri pek de memnun etmediğini söylemek mümkün.

 

 

Sezon 4 için yapılan hazırlıkların çok uzun sürdüğünü düşünen yapımcılar, sezon 4 yapımı sırasında sezon 5 üzerinde çalışmaya başladıklarını ve bu gecikmelerin önüne geçmek istediklerini belirtti.

Rick and Morty 4. sezon fragman

 

HABERE YORUM KAT