1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Rihanna'dan hamilelik iddialarını bitirecek video

Rihanna'dan hamilelik iddialarını bitirecek video

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna katıldığı bir davette giydiği kıyafet ve elbisesiyle dikkatlerine üzerine çekmişti. Karın bölgesindeki şişkinlik nedeniyle güzel şarkıcının hamile olduğu düşünüldü.

Ünlü şarkıcı Rihanna hamilelik iddialarını çektiği bir video ile sonlandırdı.

GECEYE KADİFE KUMAŞ BİR ELBİSEYLE KATILDI

Rihanna aile büyükleri anısına kurduğu Clara Lionel Derneği yararına her yıl düzenlediği Diamond Ball, bu yıl Eylül ayında gerçekleşmişti. Sağlık, eğitim gibi insani konularda ihtiyaç içindeki kişilere yardım eden vakfın her sene düzenlenen bağış gecesine eğlence sektöründen birçok isim katılıyor. Geceye siyah elbisesiyle katılan Rihanna’nın göbeği ise akıllara “Hamile mi” sorusunu getirmişti.

Bir süredir Suudi milyarder Hassan Jameel ile birlikte olan ünlü şarkıcı çıkan dedikodulara sessiz kalmayı tercih etmişti. Bugün ise Instagram hesabından yaptığı bikinili paylaşımla tüm dedikoduları yalanlamış oldu.

bgus-1716046-009.jpg

Son dönemde aldığı kilolardan büyük ölçüde kurtulan Rihanna, yayınladığı kısa videoda göbeğinin olmaması dikkatlerden kaçmadı. 31 yaşındaki şarkıcının paylaşımı takipçileri tarafından fazlasıyla övüldü.

Vogue dergisine verdiği röportajda Anna Wintour’un “Yakında bir bebek sahibi olmayı istiyor musun?” sorusuna, “Böyle şeyler düşünmüyorum. Bilmiyorum, Tanrı’nın planı” şeklinde cevap vermişti. Bu röportajdan sonra ise “Hamilelik dedikodularının çıkmasını dört gözle bekliyorum” şeklinde yorumlamıştı.

Rihanna'dan hamilelik iddialarını bitirecek videoRihanna'dan hamilelik iddialarını bitirecek video

Rihanna'dan hamilelik iddialarını bitirecek video

HABERE YORUM KAT