1. HABERLER
  2. DÜNYA
  3. Rus modelden skandal yorum: "Korona, insanlığın yarısını öldürsün!"

Rus modelden skandal yorum: "Korona, insanlığın yarısını öldürsün!"

Türkiye'de adını Burak Özçivit hayranlığıyla duyuran Rus model Victoria Bonya, koronavirüsün insanların hayatı üzerinde tehdit oluşturması ile ilgili olarak 'İnsanlığın yarısı ölsün' dedi. Büyük tepki yağdı...

Rus modelden skandal yorum: "Korona, insanlığın yarısını öldürsün!"

Ünlü manken Victoria Bonya, insanların son 50 yıl içinde aynı bir çekirge gibi gezegeni istila ettiğini ve öldürdüğünü söyledi. Bunun üzerine koronavirüsün insanlığın yarısını öldürmesini dileyerek "Belki biraz sarsar" yorumunda bulundu. Tepki yağdı.

Model ve oyuncu Victoria Bonya, binlerce kişinin ölümüne neden olan corona virüsü ile ilgili yaptığı paylaşım sonrası büyük tepki aldı. Rus model, corona virüsü nedeniyle dünyanın yok olmasındansa, insanlığın yarısının ölmesini istediğini söyledi.

İNSANLIK BİR ÇEKİRGEDEN FARKSIZ

Bonya sosyal medya hesbından şu açıklamayı yaptı: “Üzgünüm ama bunu paylaşmak zorundayım. Hepimizin iyiliği için. Gezegenimiz mahvoldu. Ben, gezegeni kaybetmektense insanlığın yarısını kaybetmeyi tercih ederim.” Victoria Bonya, paylaşımı yapar yapmaz büyük tepkilerle karşılaştı. Bonya’nın ifadelerini soykırıma benzetenler oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı, “Bence senin sevdiğin biri ya da bir akraban hastalansaydı böyle şeyler söylemezdin” yorumunda bulundu.

Rus modelden skandal yorum: Korona, insanlığın yarısını öldürsün!

Victoria Bonya, sosyal medyada yayınladığı videonun büyük tepki çekmesinin ardından görüntüleri sildi. Ardından kendini açıklamaya çalıştığı bir metin paylaştı. Bonya, paylaşımında, “Bir bütün olarak insanoğlu, çevresindeki yer şeyi yiyerek yok eden bir çekirgeden farksız hale geldi. Son 50 yıl içerisinde, gezegenimizi daha önce hiçbir neslin yapmadığı kadar öldürdük. Corona virüsü belki bizi biraz sarsar ve kendimize geliriz.”

Rus modelden skandal yorum: Korona, insanlığın yarısını öldürsün!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT